5000 Lira Krediye 2 yıl Geri Ödeme

Google Haberlere Abone Ol:

Son günlerde bankaların konut kredilerinde faiz oranlarında düşüşe geçmesi ile ihtiyaç kredileri ve diğer kredilerde de çok cazip geri ödeme avantajları ile kredi veren bankaların sayısı artıyor.

Piyasalarda canlanmayı amaçlayan bu girişimlerle kişiye özel ihtiyaç kredileri, geleneksel bayram kredileri yaz kredisi adı altında çeşitli bankaların verdiği kredilerle para sıkıntısı olan vatandaşlar mali açıdan rahatlıyor. Buna göre çeşitli limitlerde ve çeşitli geri ödeme planlarında sunulan cazip krediler şöyle sıralanıyor…

5000 lira al 2 yılda öde

İNG Bank 0.99 aylık faiz oranı ile ayda 241 lira geri ödemeli olarak 2 yıl boyunca ödeyeceğiniz 5 bin lira ihtiyaç kredisini 5801 lira karşılığında veriyor. Öte yandan Kamu çalışanlarına kredi veren Türkiye İş Bankası da Kamu çalışanı ve maaş anlaşmalı müşterilerine %1.35aylık faiz oranı ile ayda 253.00 lira geri ödemeli olarak 2 yıl boyunca ödeyebileceğiniz 5 bin lira ihtiyaç kredisini toplamda 6100 lira karşılığında veriyor.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Yapı kredi Bankası müşterilerine ihtiyaç kredisi adı altında % 1.39 aylık faiz oranı ile ayda 255.00 lira geri ödemeli olarak 2 yıl boyunca ödeyeceğiniz 5 bin lira ihtiyaç kredisini 6.133 lira karşılığında veriyor. Deniz Bank da müşterilerine %1.45 aylık faiz oranı ile ayda 257.00 lira geri ödemeli olarak 2 yıl boyunca ödeyeceğiniz 5 bin lira ihtiyaç kredisini 6.184 lira karşılığında veriyor.

Garanti Bankası yaz kredisi adı altında müşterilerine 1.67 aylık faiz oranı ile ayda 264 lira geri ödemeli olarak 2 yıl boyunca ödeyeceğiniz 5 bin lira ihtiyaç kredisini 6.372 lira karşılığında veriyor. Hemen alabileceğiniz 5 bin lira ihtiyaç kredisini çok küçük meblağlarda aydan aya geri ödeyerek nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz.

5000 lira kredi almak isteyenler için diğer cazip teklifler arasında Ziraat Bankasının 1.37 aylık faiz oranı ile ayda 254 lira geri ödemeli olarak 2 yıl boyunca ödeyeceğiniz 5 bin lira ihtiyaç kredisini 6.117 lira karşılığında veriyor. 5 bin lira kredi almak isteyenler için son derece cazip geri ödeme seçenekleri ve faiz oranları güncel olarak bu şekilde.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.