15 Bin Lira Krediyi 3 Yılda Öde

0

Nakit sıkıntısına çözüm olarak banka kredileri mali açıdan vatandaşları rahatlatıyor. Banka kredilerinde sunulan kredi alma süreci kolaylıkları ve düşük faizli kredi imkanları ile nakit sıkıntısı çeken vatandaşlar çeşitli bankalardan ihtiyaç kredisi konut kredisi araba kredisi alabiliyor.

Hangi bankalar ne kadar faizle ne kadar kredi veriyor sorusunu merak eden ziyaretçilerimiz için güncel olarak hazırladığımız bu yazımızda an itibari ile kredi veren bankaları ve faiz oranlarını araştırdık.

Buna göre 15 bin lira krediyi 3 yılda ödemek isteyenler için İş Bankası Garanti Bankası Deniz Bank İNG Bank Halk Bankası Şeker Bank ve Ziraat Bankası uygun seçeneklerle geri ödemeli 15 bin lira kredi veriyor.

15 bin Lira Al 3 yılda öde

15 bin lira krediyi 36 ay vade ile veren İNG Bank kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi adı altında %0.99 faiz oranı ile aylık ödemesi 515 TL olacak şekilde toplamda 18,598 TL geri ödemeli olarak veriyor.

Ayrıca 15 bin lira krediyi 36 ay vade ile veren İş Bankası da Geleneksel Bayram Kredisi adı altında %1.27 faiz oranı ile aylık ödemesi 541 TL olacak şekilde toplamda 19.558 TL geri ödemeli olarak size 15 bin lira kredi veriyor. Garanti Bankası 15 bin lira krediyi 36 ay vade ile veriyor.

Yaz Kredisi adı altında 1.43 faiz oranı ile aylık ödemesi 562 TL olacak şekilde toplamda 20,307 TL geri ödemeli olarak size 15 bin lira kredi veriyor. 15 Bin lira kredi almak isteyenler için aylık ödemesi daha düşük oranlarda kredi veren İNG Bank bu tutarda kredi isteyenlere aylık 415 lira geri ödemeli olarak toplamda 20.862 lira karşılığında müşterilerine 15 bin lira kredi veriyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın