Denizbank Bireysel Krediler Tahsilat İşkur Eğitim Programı

0

Sberbank bünyesinde Türkiye’de faaliyet gösteren Denizbank, ülkenin önde gelen bankaları statüsündedir. Yeni kurumsal kimliğiyle müşterilerine hizmet veren banka, 1400’ü aşan çalışanla faaliyetlerine devam etmektedir.

Birçok iştiraki bulunan Denizbank, İşkur işbirliğiyle yoluna devam etmektedir. İşkur işbirliği bünyesinde, Bireysel Krediler Tahsilat Eğitim Programı İşbaşı Eğitim Programı verilmektedir. Eğitim programı kapsamında yaklaşık 3 ay sürecek bir süreç sizi beklemektedir.

3 aylık sürecin 1 haftasını Deniz Akademi’de geri kalan bölümündeyse işbaşında uygulamalı bir program gerçekleştirilecektir. Eğitim programının bitimindeyse, kursiyerlerde başarılı görülenlere iş teklifi gerçekleştirilmektedir.

Aranan kriterleri sağlamanız halinde siz de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca süreçle ilgili detaylı bilgileri ve yardımları Denizbank’ın twitter hesabından da öğrenebilirsiniz. Telefonda bireysel krediler ve kredi kartları gibi hesapların tahsilatı işlemlerini gerçekeştirebilecek adaylar aranmaktadır.

Bankaların NPL’lerini analiz ederek, müşterilerle yapılan görüşmelerle risk analizini ve gerekli aksiyonların alınmasının sağlanmasını gerçekleştirmek. Gecikmeli olan işlemler için müşterilerle iletişime geçmek, tahsilatlarla ilgili gecikmeli müşterileri yasal süreç hakkında bilgilendirmek, çözümler sunmak ve ödeme için ikna işleminin gerçekleştirilmesi.

İş başvurusunda bulunacak adaylar aynı zamanda hedefler ve performansın yükseltilmesi odağında çalışmalıdırar. Bireysel Krediler Tahsilat Departmanı’nda görevlendirelecek olan adaylar, 29 yaşını aşmış olmalıdır. En az lise mezunu ve ikna kabiliyeti yüksek adayların iş ilanına başvurmaları gerekmektedir. İş ilanı kapsamında personel alımları sonucunda çalışanların yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilmesi gerekmektedir. Akıcı ve düzgün diksiyona sahip bireyler olmalıdır. Adayların İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet etmesi istenmektedir.

Başvurular için  iş ilanının yayında kalması tarihi son olarak 7 Eylül 2016 olarak belirtilmiştir.

Denizbank Bireysel Krediler Tahsilat İşkur Eğitim Programı, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

banka.yenibiris.com/denizbank-a-s/bireysel-krediler-tahsilat-isbasi-egitim-programi-is-ilani/698694

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın