Denizbank Sıfır Faizli Kredi Fırsatı

0

Birçok çalışanı ve birçok şubesiyle özenli bir bankacılık hizmeti sağlayan Denizbank, ürünlerini her geçen gün geliştirerek müşterilerine sunmaktadır. Müşteriler avantajlı fırsatlarla gerek kredi ürünleri, gerekse yatırım ürünleriyle mutlu olarak ayrılmaktadırlar.

Ardında mutlu müşteriler bırakan Denizbank, yeni kampanyalarından bir tanesinde Sıfır Faizli Kredi hizmeti sunuyor. Faizsiz kredi hizmeti 2 adet otomatik fatura talimatı vermeniz halinde kullanılabilecek bir kredi. 12 ay vadeli olarak yararlanabileceğiniz bu fırsat, 1.000 TL’liktir. Anında Para Kredisi olarak geçen ihtiyaç kredisi, başvurularınız için şubeleri ziyaretinizi bekliyor.

Krediden faydalanmanız halinde aylık 83,33 TL’lik taksitler halinde ödeme gerçekleştiriyorsunuz. Masrafsız kredi seçeneklerinden olan bu kampanya için hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Ne yıllık maliyet oranları ne de aylık maliyet oranları mevcuttur.

Otomatik fatura ödeme talimatınızla 1.000 TL’lik kredinize kampanya süresince başvurabilirsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatınızı vermek için de şubelere gidebilirsiniz. İhtiyaç kredisi kapsamında banka sizden kefil veya teminat isteyebilir. Gerekli görüldüğü durumlarda kampanya iptal edilebilir.

Sıfır faizli kredi hizmetinden yararlanmak için Denizbank şubelerini kullanmanız gerekmektedir. Detaylı bilgiyi de şubeler aracılığıyla alabilirsiniz. Denizbank’ın sunmuş olduğu diğer kredi fırsatları; özel oranlı Facebook kredisi, evlilik kredisi, %100 mortgage, ortak mortgage kredisi, özel oranlı Twitter kredisi gibi fırsatlardır. Bu fırsatlar hakkında Denizbank internet şubelerinden ve internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Denizbank sadece bireysel müşterilerine değil esnaflara ve kobilere de eşit fırsatlarla krediler sağlamaktadır. Sizde Denizbank ile fırsatların tadını çıkarabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın