Ana SayfaKredilerHalkbank Eğitim Kredisi

Halkbank Eğitim Kredisi
H

-

Kuruluş dönemi, bankacılık sektörünün oluşumunun ilk dönemlerine denk gelen banka, yıllardır sektörde öncü hizmetler sunmaktadır. Birçok kredi ürünü, yatırım ürünü ve para piyasası ürünlerinin kontrolünü ve hizmetini sağlamıştır.

Müşterilerine kendiyle birlikte kazandıran banka, eğitimden de desteğini esirgememektedir.  Bu kapsamda Halkbank Eğitim kredisi vermektedir. Gençlerin parlak bir geleceğe sahip olmalarına zemin hazırlamak için finansal destek sağlayan banka, özel ödeme planları ve uygun faizlerle eğitim kredisini sizlere sunmaktadır.

 %1,27’den başlayan faiz oranları için bankanın masraflı ve masrasız seçenekleri bulunmaktadır. Dilediğiniz seçeneğe göre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İster serbest ödemeli, isterseniz de artan veya azalan taksit ödemeleriyle kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. İki ay taksit erteleme seçeneği de bulunan kredi için örnek bir hesap planı banka tarafından oluşturulmuştur.

Banka tarafından oluşturulan planda, 10.000 TL’lik örnek kredi için, 12 ay vade süresinde masraflı seçenekte, %1,27 faiz oranıyla 52,50’lik kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranıysa 21,1069’dur.

Diğer bir seçenek olan masrafsız kredi de 12 ay vade ve %1,33 faiz oranıyla 10.000 TL’lik kredi için yıllık toplam maliyet oranı %20,9259’dur.  Yıllık maliyet oranları faiz, kredi tahsis ücreti ve vergileri de kapsamaktadır. Kredi tahsis ücreti alan banka, kredi tutarının %0,5’i kadar ücret talep etmektedir. Uygulanan bu kredi faiz oranları bankadan sigorta talep eden müşteriler için geçerlidir. Maksimum kredi tutarı 50.000 TL olarak belirtilmiştir.

Krediye başvurularınızı gerçekleştirmek için Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol