Yapı Kredi Tecrübeli Personel Arıyor

Risk Yönetimi Müdürü Aranıyor

Yapı Kredi 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda Yapı Kredi Bankası risk yönetim müdürü arıyor. Bankada önemli bir görev üstlenecek olan bu kişi için banka birçok şartı sağlamasını istiyor. Bunlardan birisi adayların üniversitelerin endüstri mühendisliği, matematik mühendisliği, işletme mühendisliği, matematik, iktisat gibi bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip olma şartıdır. Ayrıca adaylardan banka en az 7 yıllık tecrübelerinin olmasını istiyor.

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda Yapı Kredi adaylardan Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey3 ve türev araçlar lisanslarına sahip olmalarını istiyor. Ayrıca adayların iyi derecede İngilizce bilmesi de adaylarda aranan şartlardan birisidir. Adaylarda aranan bir başka özellik ise adayların MS Office programlarına ve Makroya hâkim olmaları ve tercihen SQL bilmeleridir. Banka sınavlarına girmeden orta düzey yönetici olmak için bu iş ilanını inceleyebilirsiniz.

Adayların sermaye piyasalarında işlem gören ürünlere ve risk hesaplama metodolojilerine hâkim olmaları da aranan özelliklerden birisidir. Sonuç odaklı çalışmaları analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip olmaları da adaylarda aranan bir başka özelliktir. Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda adaylardan takım çalışmasına yatkın olmaları ve iletişim becerisinin kuvvetli olması da aranan özelliklerdendir. İş takibi sunum yapma ve raporlama becerisinin de yüksek olması aranan başka özelliklerdendir. Erkek adaylar için ise askerliğini tamamlamış olmak şarttır.

En az 7 yıl tecrübeye sahip olması gereken adaylar üniversite mezunu, yüksek lisans mezunu ya da öğrencisi ya da doktora öğrencisi eğitim durumunda olabilir. Bankacılık finans bölümünde çalışacak olan bu adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak. Orta düzey yönetici konumunda işe başlayacak olan bu personeller İstanbul Avrupa yakasında ya da Anadolu yakasında görev alabilir. Banka sınavları hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu ilan hakkında da daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlgili:  Türkiye Finans Katılım Bankası Engelli Personel Alımı Genel Başvuru!

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-risk-yonetimi-muduru-1625962

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.