Anasayfa Banka İş İlanları Yapı Kredi Tecrübeli Personel Arıyor

Yapı Kredi Tecrübeli Personel Arıyor

Risk Yönetimi Müdürü Aranıyor

Yapı Kredi 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda Yapı Kredi Bankası risk yönetim müdürü arıyor. Bankada önemli bir görev üstlenecek olan bu kişi için banka birçok şartı sağlamasını istiyor. Bunlardan birisi adayların üniversitelerin endüstri mühendisliği, matematik mühendisliği, işletme mühendisliği, matematik, iktisat gibi bölümlerinde lisans ya da yüksek lisans derecesine sahip olma şartıdır. Ayrıca adaylardan banka en az 7 yıllık tecrübelerinin olmasını istiyor.

Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilanda Yapı Kredi adaylardan Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey3 ve türev araçlar lisanslarına sahip olmalarını istiyor. Ayrıca adayların iyi derecede İngilizce bilmesi de adaylarda aranan şartlardan birisidir. Adaylarda aranan bir başka özellik ise adayların MS Office programlarına ve Makroya hâkim olmaları ve tercihen SQL bilmeleridir. Banka sınavlarına girmeden orta düzey yönetici olmak için bu iş ilanını inceleyebilirsiniz.

Adayların sermaye piyasalarında işlem gören ürünlere ve risk hesaplama metodolojilerine hâkim olmaları da aranan özelliklerden birisidir. Sonuç odaklı çalışmaları analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip olmaları da adaylarda aranan bir başka özelliktir. Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda adaylardan takım çalışmasına yatkın olmaları ve iletişim becerisinin kuvvetli olması da aranan özelliklerdendir. İş takibi sunum yapma ve raporlama becerisinin de yüksek olması aranan başka özelliklerdendir. Erkek adaylar için ise askerliğini tamamlamış olmak şarttır.

En az 7 yıl tecrübeye sahip olması gereken adaylar üniversite mezunu, yüksek lisans mezunu ya da öğrencisi ya da doktora öğrencisi eğitim durumunda olabilir. Bankacılık finans bölümünde çalışacak olan bu adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak. Orta düzey yönetici konumunda işe başlayacak olan bu personeller İstanbul Avrupa yakasında ya da Anadolu yakasında görev alabilir. Banka sınavları hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu ilan hakkında da daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-risk-yonetimi-muduru-1625962

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

nineteen + one =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,798BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,023TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,566TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler