Ana Sayfa Banka İş İlanları Kuveyt Türk 2016 Personel Alımları

Kuveyt Türk 2016 Personel Alımları

-

Bireysel Bankacılık Satış Uzmanı Ve Yardımcı Aranıyor

Kuveyt Türk 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda banka adaylardan bazı şartları sağlamalarını bekliyor. Bunlardan birisi faizsiz bankacılık alanında çalışan ve katılım bankası olan Kuveyt Türk adaylardan faiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmalarını bekliyor. Ayrıca adayların Burdur ilinde görev yapacak olmasından dolayı adayların Burdur’da ikamet etmesi gerekiyor.

Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda Kuveyt Türk Bankasının aradığı bir diğer özellik ise adayların üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olmaları şarttır. Bu bölümlere örnek olarak iktisat işletme ekonomi gibi bölümler verilebilir. Ayrıca banka erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmasını ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olmasını istiyor. Banka sınavlarına girmeden Kuveyt Türk personeli olabileceğiniz bu ilanda adaylarda bazı kişisel özellikler de aranıyor.

Banka bu ilanda adayların müşteri odaklı çalışmasını ve başarı odaklı olmalarını istiyor. Ayrıca adayların takım çalışmasına yatkın olmaları bekleniyor. Banka iş ilanlarından bu ilanda adayların etkin iletişim becerilerine sahip olması da şarttır. Banka adayların planlama ve organizasyon becerilerinin de yüksek olmasını istiyor. Ayrıca adayların analitik düşünme yeteneğinin olması gerekiyor. Banka sınavları ile uğraşmadan Kuveyt Türk Personeli olmak için bu iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Burdur’da bireysel bankacılık satış uzmanı ve yardımcısı işe alınacak olup bu alınacak personel çok sayıda alanda görev alacak. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.katilbize.com

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,402TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler