Ana SayfaKredilerTEB İndirimli Konut Kredisi Kampanyası

TEB İndirimli Konut Kredisi Kampanyası
T

-

Bankaların konut kredi faiz oranlarını aşağıya çekmesiyle birlikte rekabet ortamına ayak uydura TEB, faiz oranlarında yeni bir kampanyayla faiz düşüşleri yaptı. Birçok krediyle müşterilerine hizmet veren banka, konut kredisi hizmetlerini de vermeyi sürdürmektedir.

120 aya varan vadelerle konut  kredisi veren bana, 10 yıla varan vadelere kadar %0,99’luk bir faiz oranı uyguluyor. TEB İndirimli Konut Kredisi kampanyası, tüm vadeler için sabit seyirde ilerleyen faiz oranları sunuyor .

İndirimli konut kredisi kapsamında ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti gibi ücretler talep edilebilir. Sigorta masrafları ve vergiler de masrafları oluşturabilir. Örnek bir ödeme tablosuyla da konut sahibi olmak isteyenlere fikir veriyor.

Örnek ödeme tablosunda 100.000 TL’lik kredi için 60 ay vade de %0,99 faiz oranıyla aylık taksitler 2218,39 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 500 TL, sigorta masrafları 1603,62 TL, ekspertiz ücreti 508,38 TL, ipotek tesis ücreti 159,30 TL, yıllık maliyet oranıysa %13,1270’dir.

Kredi öder gibi ev sahibi olabileceğiniz kampanyayla siz de hayallerinize indirimli konut kredisiyle kavuşabilirsiniz. İndirimli konut kredisi başurularınız için gerekli belgeleri temin ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Diğer ödeme seçeneklerini de öğrenerek kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Eğer ki kendi hesaplamanızı yapmak istiyorsanız web sitesi üzerinden hesaplama araçlarını kullanarak kendinize özel bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Başvularınızı TEB şubelerinden veya internet sitesi üzerinden hızlıca gerçekleştirerek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol