Kuveyt Türk Yeni Satış Uzman ve Yardımcıları Arıyor!

0

Bankacılık sektörü her zaman dinamizmini koruyan ve banka personel alımı bakımından her zaman personele ihtiyaç duyan bir sektördür. Diğer çoğu sektöre oranla, bankacılık sektörü içerisinde bulundurduğunuz yeteneği göstermeniz, hedeflediğiniz kariyer planına ulaşabilmeniz ve iyi bir pozisyona gelebilmeniz daha kolaydır.

 

Bankacılık sektöründe başarıyı yakalamak sadece birkaç püf noktaya dayanır. Bu sektör içerisinde çalışmak istediğiniz alan dahilinde, kendinizi gösterebilmeniz açısından ilk aşamada banka sınavları yapılır. Banka sınavları sektörde hazırlıkta bilginizi gösterebilmeniz için bir avantajdır. Banka sınavında başarılı olan adaylar, ilgili bankaların banka mülakatlarına katılır. Banka mülakatına çağrılmışsanız, başvurduğunuz pozisyon için yeterli olduğunuzu bilmeniz gerekir. Banka mülakatı için görüşmeye gittiğinizde yapacağınız şey cvnizi anlatmak değildir. Banka mülakatları, klasik bir davranış bilimi çıktısıdır. Mülakatta asıl analiz edilen karakterinizdir.

 

Sektör içerisinde ipuçlarına dikkat ettiğinizde yükselmeniz mümkündür. Türkiye’nin önemli bankalarından bir tanesi olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bünyesi dahilinde çalıştırılmak üzere, yeni satış uzmanları ya da satış uzman yardımcıları aramaktadır.  Başvuran adaylar, üniversitelere ait 4 senelik örgün öğretim sunmakta olan fakültelerden mezun olmalı, faizsiz bankacılık alanında kariyer yapma hedefi bulunmalı ve de kendisini analitik düşünen, iletişim becerileri yüksek ve takım olarak çalışma becerisine yatkın olarak tanımlayabilmeli.

İlginizi Çekebilir:  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

 

Bankanın yayınlamış olduğu ilana başvurularınız ve banka iş ilanları için aşağıdaki baplantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-satis-uzman-uzman-yard-ist-avrupa-1472834

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın