Abank Uzun Dönem Stajyer Alımları

0

1991 yılında kurulan banka, 25 yıllık deneyimiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler ve fırsatlar sunmaktadır. Çalışanları için de eş fırsatlar sunan Abank Uzun Dönem Stajyer Alımları yapıyor.

Teknolojik altyapısı ve profesyonellik ilkeleri ile yoluna devam eden banka, mükemmelik standartlarında bir hizmeti hedeflemektedir. Bu kapsamda, üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinde 4. Sınıf eğitimine devam eden mezun veyahut yüksek lisans öğrencileri, değerledirilmeye alınacaktır.

İş ilanı başvurusu dahilinde, başvuru yapacak adayların Microsoft Office programlarına hakim olmaları beklenmektedir. Ayrıca adayların haftanın en az 3 günü tam zamanlı olarak çalışabilmesi gerekmektedir. Analitik düşünce yapısına sahip adaylar ve iletişim becerilerinin yüksek olduğuna inananlar başvurularını gerçekleştirebilirler.

Adaylarda aranan özellikler ayrıca insan ilişkilerinde güçlü ve takım çalışmasına yatkın olmalarıdır. Stajyer alımları, öğrenmeye ve gelişim açık adayları için verilmiş bir iş ilanıdır. Başvurularınız için staj yapmak istediğiniz bölümü ön yazınızda belirtmeniz beklenmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası için verilen iş ilanı, tecrübeli ya da tecrübesiz adayları bünyesine beklemektedir. Bankacılık alanında veya finans alanında kariyer yapmak isteyen öğrenciler ve mezunlar hızlı bir başvuru gerçekleştirebilirler.

İlanın açık tutulduğu tarih aralığı 9 Ağustos 2016 ve 3 Şubat 2017 olarak belirtilmektedir. Abank bünyesinde kariyer hedefleyenler için iş ilanında 7 açık pozisyon gözükmektedir. Stajyerler için sunulan haklar; özel sağlık sigortası, yemek kartı, prim ve yemekhane şeklinde belirtilmektedir.

Abank Uzun Dönem Stajyer Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/abank-uzun-donem-stajyer-1076187

 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın