Ana SayfaKredilerOdeabank İpotekli İhtiyaç Kredisi

Odeabank İpotekli İhtiyaç Kredisi
O

-

Odeabank, genç ve dinamik yapısıyla müşterilerine bankacılık alanında hizmet veren bir bankadır. Banka faaliyetlerini, bireysel ve kurumsal alanların dışında ek hizmetler de sürdürmektedir. İpotekli ihtiyaç kredisi hizmeti sunan banka, sizlerin ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

İpotekli ihtiyaç kredisi, yüksek tutarlı ihtiyaç kredileri için sunulmuş bir fırsattır. Kendiniz veya bir yakınınız ile yapacağınız ipotek sayesinde, avantajlı faiz oranları sizleri karşılamaktadır. Bireysel finansman kredisi, teminat olarak göstereceğiniz konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi vermektedir. İşyeri veya arsa ipoteği durumundaysa ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanımı sağlanmaktadır.

Kendinize ait konutların ipotek durumunun olması halinde, %BSMV, muafiyeti uygulanmaktadır. Bu durum kapsamında erken kapatma gibi bir durum söz konusu olduğunda, %2 oranında erken kapatma cezası uygulanmaktadır.

Bireysel finasman kredileri için 36 aya varan vade fırsatları sunulmaktadır. Kredi faiz oranlarıysa %1,45 oranında uygulanmaktadır. Aylık toplam maliyet faiz ücretlendirmesi sayfasında, 100.000 TL’lik krediler için %1,74 oranında belirtilmektedir.

100.000 TL’lik ipotekli ihtiyaç kredisi kullanımında 36 ay vade ile 500 tL’lik dosya masrafı, 460 TL ekspertiz ücreti, 186,44 TL ipotek tesis ücreti ve hayat sigortası primi olarak da 1066 TL alınmaktadır.  Belirtilen bilgiler ışığında yıllık maliyet oranıysa %22,97’dir.

Krediye başvurularınız için Odeabank şubelerini kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için yine bankanın web sitesi ziyaret edilebilir. Diğer ihtiyaç kredileri hakkında bilgi alabilirsiniz. Güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol