Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank Bireysel Bankacılık Yetkilisi Personel Alımları

ING Bank Bireysel Bankacılık Yetkilisi Personel Alımları
I

-

ING Bank, Türkiye’de bankacılık faaliyetlerine geçtiği günden bugüne banka politikaları çerçevesinde şeffaf ve güvenilir adımlarla sektörde ilerleyişini sürdürmüştür. Özü sözü bir kavramıyla bütünleşerek, müşterilerine özel fırsatlar sunmaktadır.

Çalışanları için de kendine güvenen bir ekip ve çalışanların kendilerini değerli hissedecekleri bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Bu kapsamda hem müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan hem de çalışan memnuniyetinin sunulduğu bir finansal hizmet kendini göstermektedir.

Belirtilen bu ilkeler doğrultusunda ING Bank Bireysel Bankacılık Yetkilisi personel alımları gerçekleştirmektedir. Marmaris şubesi’nde görev alması planlanan adaylar, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalıdır.

Bankacılık alanında kariyerini ilerletmek isteyen ve şube pazarlama pozisyonlarında yönetici görevi üstlenilmesi için en az 5 yıllık bir deneyim istenmektedir. Yetkili konumda görev almak içinse en az 2 yıllık bir tecrübe beklenmektedir. Bireysel bankacılık iş alanında bilgi sahibi olunması da iş ilanında belirtilen nitelikler arasında yer almaktadır.

Personel alımları gerçekleştirecek olan banka, takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk bilinci olan adayları değerlendirmektedir. Personel alımı yapılan iş ilanında bir diğer nitelik, analitik düşünme becerisi gösterebilen adaylar ve iş çözümünde katkı sağlayacak adayları kapsamaktadır.

Belirtilen iş ilanında personel alımı gerçekleştirilecek olan adaylar için, aktif araç kullanabilen kişiler olması beklenmektedir. Yayınlanan iş başvurusu ilanı için tanımı yapılan iş, müşteri portföyünü derinleştirip yeni müşterilerin kazanımının sağlanması şeklindedir. Hedef segmentlere yönelik banak ürün ve hizmetlerin sunulması ve müşterilere satışının sağlanması, müşteri sayısını ve ürün hacmini arttırmak amaçlı müşterilerin ziyaretinin gerçekleştirilmesi, müşterilerin ihtiyaçlarının tespiti, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması ve uygun ürün ve paketlerin sunumunun gerçekleştirilmesidir.

Muğla’da görev alacak adaylar için başvuru tarih aralığı 25 Temmuz 2016 ve 26 Ağustos 2016’dır. Bankanın farklı iş alanlarında  38 açık pozisyonu bulunmaktadır.

ING Bank Bireysel Bankacılık Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-bireysel-bankacilik-yetkilisi-1615163

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol