ING Bank Bireysel Bankacılık Yetkilisi Personel Alımları

0

ING Bank, Türkiye’de bankacılık faaliyetlerine geçtiği günden bugüne banka politikaları çerçevesinde şeffaf ve güvenilir adımlarla sektörde ilerleyişini sürdürmüştür. Özü sözü bir kavramıyla bütünleşerek, müşterilerine özel fırsatlar sunmaktadır.

Çalışanları için de kendine güvenen bir ekip ve çalışanların kendilerini değerli hissedecekleri bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Bu kapsamda hem müşterilerin ihtiyaçlarını anlayan hem de çalışan memnuniyetinin sunulduğu bir finansal hizmet kendini göstermektedir.

Belirtilen bu ilkeler doğrultusunda ING Bank Bireysel Bankacılık Yetkilisi personel alımları gerçekleştirmektedir. Marmaris şubesi’nde görev alması planlanan adaylar, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmalıdır.

Bankacılık alanında kariyerini ilerletmek isteyen ve şube pazarlama pozisyonlarında yönetici görevi üstlenilmesi için en az 5 yıllık bir deneyim istenmektedir. Yetkili konumda görev almak içinse en az 2 yıllık bir tecrübe beklenmektedir. Bireysel bankacılık iş alanında bilgi sahibi olunması da iş ilanında belirtilen nitelikler arasında yer almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Personel alımları gerçekleştirecek olan banka, takım çalışmasına yatkın ve sorumluluk bilinci olan adayları değerlendirmektedir. Personel alımı yapılan iş ilanında bir diğer nitelik, analitik düşünme becerisi gösterebilen adaylar ve iş çözümünde katkı sağlayacak adayları kapsamaktadır.

Belirtilen iş ilanında personel alımı gerçekleştirilecek olan adaylar için, aktif araç kullanabilen kişiler olması beklenmektedir. Yayınlanan iş başvurusu ilanı için tanımı yapılan iş, müşteri portföyünü derinleştirip yeni müşterilerin kazanımının sağlanması şeklindedir. Hedef segmentlere yönelik banak ürün ve hizmetlerin sunulması ve müşterilere satışının sağlanması, müşteri sayısını ve ürün hacmini arttırmak amaçlı müşterilerin ziyaretinin gerçekleştirilmesi, müşterilerin ihtiyaçlarının tespiti, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması ve uygun ürün ve paketlerin sunumunun gerçekleştirilmesidir.

Muğla’da görev alacak adaylar için başvuru tarih aralığı 25 Temmuz 2016 ve 26 Ağustos 2016’dır. Bankanın farklı iş alanlarında  38 açık pozisyonu bulunmaktadır.

ING Bank Bireysel Bankacılık Yetkilisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

http://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-bireysel-bankacilik-yetkilisi-1615163

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın