Yapı Kredi Personel Alımları

İstanbul Banka Personel Alımları

Yapı Kredi 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda banka adaylardan birçok şartı sağlamalarını istiyor. Bunlardan birisi adayların üniversitelerin istatistik, yönetim bilişim sistemleri matematik mühendisliği endüstri mühendisliği gibi bölümlerden mezun olmaları gerekiyor. Diğer bir şart ise adayların iyi derecede yazılı ve sözel İngilizce bilgisine sahip olmasıdır. Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda Yapı Kredi adayların bazı programlara da hâkim olmasını bekliyor.

Banka adayların SAS SPSS R Matlab programlarından en az bir tanesinde iyi seviyede bilgi sahibi olması gerekiyor. Ayrıca istatistik veri madenciliği ve veri analizleri konularında adayların yetkin olması akademik uygulama bilgisine sahip olmaları bekleniyor. Banka sınavlarına girmeden uzman olarak banka personeli olmak isterseniz bu ilanı inceleyebilirsiniz. Adayların temel programlama ve veri tabanı kavramları hakkında da bilgi sahibi olması bekleniyor. Ayrıca adaylardan SQL bilmesi isteniyor.

Banka iş ilanlarından olan Yapı Kredi bankasının bu ilanında adayların banka sigorta ya da telekomünikasyon alanlarında benzer bir görevde en az 1 yıl tecrübeli olması bekleniyor. Ayrıca adaylarda bazı kişisel özellikler de aranıyor. Bunlar adayların araştırmacı olması problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip olmasıdır. Ayrıca adayların takım çalışmasına yatkın olması gerekir. Sorumluluk alan inisiyatif kullanabilen proaktif adaylar bekleniyor. Ayrıca erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartı ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olma şartı da aranıyor.

İleri derecede İngilizce okuma yazma ve konuşma bilmesi gereken adaylar bankacılık finans bölümünde çalışacak olup sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak. Kredi Risk Validasyon uzmanı olarak görev alacak bu personel İstanbul Avrupa yakası ya da Anadolu yakasında görev yapacak. Banka sınavları hakkında bilgi almak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlgili:  Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı Genel Başvuru!

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kredi-risk-validasyon-uzmani-1480536

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.