Ana SayfaBanka İş İlanlarıT-Bank Personel Alımı Yapıyor

T-Bank Personel Alımı Yapıyor
T

-

KOBİ Bankacılığı Pazarlama Yöneticisi Alınacak

T-Bank 2016 personel alımlarından bu ilanda KOBİ bankacılığında çalışması için personel alımı yapılacak. T-Bank bu iş ilanında adaylardan bazı şartları sağlamalarını istiyor. Bunlardan birisi adayların üniversite mezunu olmasıdır. Diğer bir şart ise adayların banka şubelerinde KOBİ Bankacılığı alanında en az 3 yıl ve daha üzerinde tecrübeli olmaları isteniyor. Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda T-Bank adayların bankacılık ürünlerine ve mevzuatlarına hâkim olmalarını istiyor.

Bu iş ilanında mali tahlil ve risk yönetimi konularında deneyimli olmalarını ve fiyatlama teknikleri konusuna hâkim olması isteniyor. Banka sınavlarına girmeden de banka personeli olabileceğiniz bu iş ilanında T-Bank adayların gelişmiş ikna kabiliyetine ve yüksek iletişim becerisine sahip olmasını istiyor. Ayrıca adayların yüksek iş sorumluluğuna sahip olması ve başarma duygusuna sahip olması beklenen özelliklerdendir. Banka iş ilanlarından olan bu ilanda adayların MS Office uygulamalarına hâkim olması ve takım çalışmasına da yatkın olması isteniyor.

Bu iş ilanı ile işe alınacak olan personel bankanın Konya’da bulunan şubesinde KOBİ’lere pazarlama yöneticisi olarak ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış ürün ve hizmetleri sunacaktır. Banka sınavları konusunda bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu ilana başvuru için aşağıda bulunan bağlantıyı ziyaret edip T-Bank’ın sistemine kayıt olmanız gerekiyor. T-Bank’ın bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi edinmek ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.tbank.com.tr/insan-kaynaklari/detay.aspx?SectionID=iFsr2NZV8%2Fxo5GIFLT%2FFJQ%3D%3D&ContentID=ePtMOhJeHSEYwC7WH0TYxA%3D%3D

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,395TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol