ABank Personel Alımları

0

İstanbul’da Çalışacak

ABank 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda ABank adaylardan bazı şartları sağlamalarını istiyor. Ayrıca bu iş ilanı ile işe alınacak olan personel ABank’ın İstanbul’daki genel müdürlüğünde görev alacak. Adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren tercihen işletme iktisat işletme mühendisliği istatistik ya da mühendislik bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Yani banka iş ilanlarından olan bu ilanda ABank adaylardan en az lisans mezunu olmasını bekliyor. Ön lisans mezunu adaylar kabul edilmiyor.

Bankanın adaylarda aradığı bir başka özellik ise mali tahlil ya da kredi tahsis konularında unvanına göre değerlendirilmek üzere en az 1 ila 4 yıl arasında deneyim sahibi olması gerekiyor. Uzman yardımcısı uzman ya da yetkili uzman unvanlarına göre farklı tecrübeler istenmektedir. Banka sınavlarına girmeden iş sahibi olabileceğiniz bu ilanda adaylarda aranan bir başka özellik ise İngilizce bilgisine sahip olmalarıdır. Ayrıca banka iş ilanları arasında olan bu ilanda adaylar için bazı kişisel özellikleri sağlamaları bekleniyor. Bunlardan birisi adayların analitik düşünme yeteneğine sahip olması gerektiğidir. Adayların profesyonel tutum ve temsil becerisine sahip olması da aranan bir başka nitelik olarak karşımıza çıkıyor.

Banka adayların yazılı ve sözlü iletişiminin güçlü olmasını da istiyor. Adayların MS Office programlarına hâkim olması da gerekiyor. Ayrıca adayların seyahat engellerinin bulunmaması ve erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış olmaları şarttır. Bankada Ticari Kredi Tahsis yetkili uzman, uzman ya da yetkili uzman kadrolarında görev alacak bu personeller İstanbul Avrupa yakasında çalışacak. Banka sınavları hakkında bilgi edinmek için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.abank.com.tr/tr-TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/is-basvurusu

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın