Ana SayfaKredilerYapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini İndirdi

Yapı Kredi Konut Kredisi Faizlerini İndirdi
Y

-

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından bir tanesi olan Yapı Kredi birbirinden özel fırsatlar ve kampanyalarla hizmetlerine devam etmektedir. Ev almak isteyenler için de belirli konut kredileriyle müşterilerin karşısına çıkan Yapı Kredi Bankası konut kredisi faizlerini indirdi.

Kamu bankalarının konut kredisi faizlerini indirmesi üzerine özel bankalarda da yaşanan hareketlilik konut kredisi faizlerinin indirilmesini sağladı. Yapı Kredi, indirimli konut kredisi altında hizmetini verdiği kredisinin faiz oranlarını biraz daha aşağıya indirdi. %0,99’dan başlayan faiz oranları %1,05’e kadar çıkabilmektedir. Kelepir Mortgage Kredisi olarak geçen kredi, 120 aya varan vade seçenekleri içermektedir.

Bu faiz oranları 1 milyon TL’ye kadar Çınar Paketi satın alımlarında geçerli olacak faiz oranlarıdır. 60 aya kadar olan vadelerde %0,95 faiz oranları, 60-120 ay arasındaki vadelerdeyse %1,05 kredi faiz oranları geçerlidir. Konut kredisi faiz oranları %1,12 oranında seyreden banka %0,99’a kadar indirdiği faiz oranlarıyla müşterilerine kredi fırsatları sunmaktadır. Ancak Çınar Paketi alma zorunluluğu bu faiz oranları için geçerlidir.

Ancak standart konut kredileri için hala %1,12 kredi faiz oranları geçerli olmaya devam etmektedir. Konut kredileri için kredi tahsis ücreti ve ekspertiz ücretleri gibi ücretler alınmaktadır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i kadardır. Ek olarak DASK primi veya sigorta ücretleri alınabileceği gibi ipotek tesis ücreti masrafları da olabilir.

Yapı Kredi Mortgage sayfasından krediler hakkında detaylı bilgiyi edinebilir ve başvurularınız için internet şubeciliği veya banka şubelerini kullanabilirsini.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol