Ana Sayfa Banka İş İlanları Finansbank 2016 Personel Alımları

Finansbank 2016 Personel Alımları

-

Lise Mezunu Adaylar Başvurabilir

Finansbank 2016 personel alımlarından birisi olan bu iş ilanında adaylar bankanın sahada aktif olarak ürün satışlarını yapacak. Finansbank bu iş ilanında adaylardan bazı şartları sağlamalarını istiyor.

Bunlardan birisi adayların en az lise mezunu olması ya da devam zorunluluğu olmayan üniversitelerde öğrenci olması gerekiyor. Buda öğrenciler ve lise mezunları için bir avantajdır. Çünkü çoğu banka iş ilanlarında adayların en az lisans mezunu olması isteniyor. Ancak bu iş ilanında lise mezunu adaylar dahi işe girebilir.

Bankanın adaylarda aradığı bir başka nitelik ise adayların satış konusunda kariyer yapmayı hedefliyor olmasıdır. Ayrıca adayların 30 yaşını aşmamış olması da gerekiyor.

Banka iş ilanlarından olan bu ilanda adaylardan ikna becerisinin yüksek olması ve iletişim yeteneğinin gelişmiş olması isteniyor. Bir başka aranan özellik ise adayların müşteri odaklı olarak çalışması ve ekip çalışmasına da yatkın olmasıdır. Banka erkek adaylar için askerliğini yapmış olma ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olma şartı arıyor.

Ayrıca daha önce Finansbank tarafından benzer bir iş için başvuru yapmış olup banka sınavlarında mülakat aşamasında elenmemiş olmak gerekiyor.

Bankacılık satış bölümünde çalışacak olan bu personeller tam zamanlı olarak çalışacak. Tüm ülke genelinde çalışabilecek olan bu personeller finans ve ekonomi sektöründe görev alacak. Lise mezunu, ön lisans öğrencisi ya da mezunu lisans mezunu ya da öğrencisi olan adaylar bu işe başvuru yapabilirler.

Banka sınavları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ana sayfamıza tıklayabilirsiniz. Bu bağlantı üzerinden de iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi edinebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/finansbank-a-s-is-ilanlari?firma=7227

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,401TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler