Ana Sayfa Banka İş İlanları Yapıkredi K. P. Finansman Uzmanı Personel Alımları

Yapıkredi K. P. Finansman Uzmanı Personel Alımları

-

1944 yılında bireylerin daha uygun koşullarda kredi ve bankacılık hizmetleri almasını sağlamak için kurulan banka, Türkiye’nin ilk özel bankası sıfatını taşımaktadır. Müşterinin olduğu kadar çalışanlarının da ilk tercihleri arasında yer almak isteyen banka personel alımları gerçekleştirmektedir.

Yeni mezunlar,öğrenciler ve deneyimli birçok aday için iş fırsatı sağlayan Yapıkredi Kurumsal Projeler Finansman Uzmanı personel alımları gerçekleştirmektedir. Üniversitelerin 4 yıllık mezunlarıyla ilgilenen banka, tercihen Endüstri mühendisliği veya ekonomi/işletme bölümlerinden mezunları tercih etmektedir. Personel alımları İstanbul bölgesi için geçerlidir.

Alanında en az iki yıl deneyimli çalışanların başvurularını bekleyen banka, projelerin finansman birimlerinde; holding, altyapı, enerji veya gayrimenkul gibi şirketlerin proje finansmanı ve stratejik planlama gibi iş geliştirme birimlerinde görevlendirilmek üzere iş ilanı yayınlamıştır. Kurumsal finansman  ve birleştirme/satınalma danışmanlığı sağlayan firmalarda görev almış adaylar da tercih sebebidir. İngilizceyi çok iyi derecede bilen adaylar, ileri düzey excel bilgisi ve iletişim becerisi yüksek adayların iş ilanına başvuruları beklenmektedir.

Ayrıca aranan nitelikler arasında problem çözme ve analitik düşünme yeteneğine sahip kişiler ve öğrenme becerisi yüksek kişiler olması gerektiği belirtilmektedir.

Yatırımcılara yönelik gerçekleştirilecek hizmetlerde iş ilanının tanımında, projenin hukuki, mali, ekonomik ve teknik değerlendirilmelerinde sürece katkı ve  onay sürecinde de destek çalışmaları yürütülmesi istenmektedir. Bankacılık alanında kariyerine Yapıkredi Bankası bünyesinde devam etmek isteyenler için yayınlanan iş ilanı, 13 Ağustos 2016 ve 23 Eylül 2016 tarihleri arasında açık tutulacaktır. Banka bünyesinde personel alımları için toplamda farklı alanlarda 79  açık pozisyon bulunmaktadır.

Yapı Kredi Kurumsal Projeler Finansman Uzmanı Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-kurumsal-projeler-finansman-uzmani-1617957

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,399TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler