Ana Sayfa Krediler TEB İpotekli İhtiyaç Kredisi

TEB İpotekli İhtiyaç Kredisi

-

Birçok ihtiyacınız var ve yüksek tutarda nakit paraya ihtiyacınız varsa ipotekli ihtiyaç kredileri bu ihtiyacınızı karşılamak için bir çözüm yolu olabilir. İpotekli ihtiyaç kredileriyle yüksek tutarlarda kredi kullanmanız mümkün kılınmaktadır.

Birçok banka ipotekli ihtiyaç kredisi hizmeti vermektedir. Genellikle bireysel finansman kredisi olarak geçen krediler, evinizi teminat göstermeniz halinde ipotekle sizlere verilmektedir. TEB İpotekli İhtiyaç Kredisi veren bankalardan bir tanesidir.

Ev dekorasyonu, tadilat ve diğer nakit ihtiyaçlarınız için gereken finansmanı sağlayan banka, sahip olduğunuz ei teminat olarak göstermeniz halinde ekspertiz değerinin %60’ına kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. TEB Bireysel Finansman Kredisi, faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeyerek kredi adesi boyuna sabit bir seyir izler. 36 aya varan vade seçenekleri içermektedir.

Kredi için belirlenen kredi faiz oranı %1,45’tir. Kredi kapsamında sizden kredi tahsis ücreti de tahsil edilmektedir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadardır. Ekspertiz ücreti de alınan ücretler arasında yer almaktadır. Ayrıca ipotek tesis ücreti de masraflardandır. Sigorta masrafları, 60.000 TL’lik kredi için 60 ay vade ile işsizlik ve teminatsız 5 yılık toplam prim tutarınca, 1147,55 TL’dir.

İpotekli ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli belgeler; Nüfus cüzdanı, gelir belgesi, adres teyidini belgeleyen evraklar. Gerekli evrakları temin ettikten sonra size en yakın TEB şubesini ziyaret ederek ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurunuzun takibini Başvurum Nerede ile web sitesinden takip etmeniz mümkündür. Yine En yakın TEB şubelerini de web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,262BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler