Finansbank Ek Hesap Başvurusu

0

1987 yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan banka, hızlı bir büyüme ve geniş kitlelere ulaşarak faaliyet göstermektedir. Müşterilerine teknolojiyle bütünleşik olarak birçok hizmet sunan banka, hız kesmeden faaliyetlerine devam etmektedir.

Yeni kampanyalar ve yeni ürünlerle hizmet sunan bankanın bir diğer ürünü Ek Hesap’tır. Finansbank Ek Hesap, nakit ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olacak bir finansal hizmettir. Nakit para çekimleri ve beklenmeyen haramalar için kullanabileceğiniz Ek Hesap’la nakit sizin için bir problem olmaktan çıkıyor.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel olarak belirlenmiş olan limitli hesap, hesabınızda para yokken dahi çekebileceğiniz nakit para fırsatı vermektedir. Paranızı dilediğinizz gibi çekerek alışverişlerinize devam edebilirsiniz. Kredili mevduat hesabı olarak geçen bu hesap, belirli faiz oranları da içermektedir.

Finansbank Ek Hesap başvurusu için Finansbank şubelerini kullanmanız gerekmektedir. Finansbank Ek Hesap başvurusu yapmak isteyenler için faiz oranları ve ücretleri şu şekildedir; %2,02’lik oranları ve 1,80 TL’lik ekstre ücretleri alınmaktadır. Geikme durumunda uygulanacak faiz oranıysa %2,52’dir. SMS hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Finansbank web sitesi üzerinden ek hesap hesaplama aracıyla kendi hesaplamanızı yapabilir  ve ödemelerinizi ona göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca faiz ücretleri hakkında daha fazla bilgi de edinebilirsiniz. Ek hesap başvurusu yapanlar için birkaç aantaj da bulunmaktadır. Ek hesap başvurusu yapanlar için aantajlar; nakit sıkıntılara hızlı ve pratik çözümler, taksitli kullanım imkanı, 10 aya varan vade seçenekleri ve 10.000 TL’ye ulaşan kullanım limitleri.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın