Albaraka Türk Konut Finansmanı Kar Oranları Düştü

0

500 Bin TL’ye Kadar Kampanya Geçerli

Albaraka Türk konut finansmanında banka yaptığı kampanyalı kar oranlarını 500 bin TL’ye kadar olan finansman seçenekleri için geçerli yaptı. Banka 0 ila 24 ay arasındaki vade seçenekleri için aylık yüzde 0,88 oranında kar oranı uyguluyor. Banka 25 ila 60 ay arasındaki vade seçenekleri için ise yüzde 0,97 oranında kar oranı uyguluyor. 61 ay ila 120 ay arasındaki vade seçenekleri için ise aylık kar oranı yüzde 0,99 oranında belirlenmiştir.

Bu kampanyadan yararlanmak için bireysel müşteri olmak gerekiyor. Albaraka Türk bankasının bu kampanyası 31.08.2016 tarihine kadar geçerli olacaktır. Ekli fiyatların kullanılabilmesi için finansman için hayat sigortasının DASK Yangın sigortalarının banka ile anlaşmalı olan sigorta şirketleri tarafından yapılması gerekiyor.

Banka bu finansmanda finansman tutarı üzerinden yüzde 0,50 oranında tahsis ücreti alıyor. Albaraka Türk Bankasının kampanyalı konut finansmanından yararlanmak ya da finansman hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Albaraka Türk şubesine başvurabilirsiniz. Banka bu finansmanı almak isteyen müşterilerinden birçok belge istemektedir. Bunlardan bazıları nüfus cüzdanı, gelir belgesi gibi belgelerdir. İstenen diğer belgeleri de tamamlayıp başvuru yaparsanız finansman için gerekli olan işlemler yapılıp finansmanınız hazır olacaktır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın