TEB Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımları

0

Türkiye’de faaliyet gösteren banka 1927 yılında kurulmuştur. Çolakoğlu Grup ve Bnp Paribas bünyesinde hizmet veren banka, müşterilerine her daim kaliteli ve cazip fırsatlar sunmayı hedeflemiştir.

Çalışanları için de aynı amaçları güderek yola çıkan banka, her geçen gün büyüyen bir çalışma ortamı ve hizmet ağı oluşturmaktadır. Bu kapsamda aktif olarak bankaların satış hizmetlerinin de sağlanması gerekmektedir. Bankanın aktif satışlarının gerçekleştirimesi için TEB Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımları gerçekleştirmektedir.

İstanbul bölgesinde görev alacak adayların, sahada kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışının gerçekleştirilmesi beklenmektedir. Bankacılık alanında kariyer hedefleyen ve bu alanda başarıyı yaklamayı uman adaylar, maaş + prim sistemiyle çalıştırılacaktır.  İş ilanı kapsamında insan ilişkilerinde başarılı kişiler ve ikna kabiliyeti yüksek olan adaylar iş başvurusunda değerlendirilmeye alınacaktır. Takım çalışmasına yatkınsanız, ofis dışında saha satışı gerçekleştirebilecekseniz ve yoğun bir tempoya ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız bu iş ilanı size göre!

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

İş ilanında belirtilen diğer nitelikler ayrıca; esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, seyahet engeli olmayan kişilerden oluşmaktadır. Banka sadece uygunluğunu onayladığı adaylarla iletişime geçeceğini belirtmiştir. Tecrübeli ve tecrübesiz adayların personel alımlarının gerçekleştirildiği iş ilanı, tam zamanlı olarak belirtilmiştir. İlanın açık kalacağı tarih aralıkları 11 Ağustos 2016 ve 9 Ekim 2016 olarak belirtilmiştir. Banka bünyesinde bu ilan da dahil olmak üzere tüm alanlar için 38 açık pozisyon belirtilmektedir. Ayrıca personel alımı gerçekleştirecek olan banka erkek adaylar için askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş veya tamamlamış adayları değerlendirmektedir.

TEB Aktif Satış Temsilcisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız için ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-istanbul-1041976

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın