Ana SayfaBanka İş İlanlarıBurgan Bank Satış Temsilcisi Arıyor

Burgan Bank Satış Temsilcisi Arıyor
B

-

Tecrübeli Adaylar İsteniyor

Burgan Bank 2016 iş ilanları arasında bulunan bu ilanda banka adayların saha satış bölümlerinde en az 3 yıl tecrübeli olmasını istiyor. Burgan Bank bu iş ilanında adaylardan başka şartları da sağlamalarını bekliyor. Bunlardan birisi adayların en az meslek yüksekokulu tercihen de lisans mezunu olması bekleniyor. Ayrıca adayların tercihen bireysel emeklilik sertifikası almış olması da aranan nitelikler arasında bulunuyor. Çünkü adayların satacağı önemli bankacılık ürünlerinden biriside hedef doğrultuda bireysel emeklilik olacaktır.

Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda Burgan Bank adayların birebir sıcak satış sırasında kendine güvenmelerini ve dinamik olmalarını istiyor. Ayrıca adayların ikna kabiliyetinin de yüksek olması gerekiyor. Adayların diksiyonlarının düzgün olması ve insan ilişiklerinde de başarılı olması gerekiyor. Adayların yoğun tempoda çalışmaya alışabilecek olması esnek çalışma saatlerine de uyum göstermesi bekleniyor. Banka sınavlarına girmeden banka personeli olabileceğiniz bu iş ilanında erkek adaylar için askerliğini yapmış olma ya da en az 2 yıl tecilli olma şartı aranıyor.

Burgan Bank’ın bu iş ilanında adaylar sahada tüketici kredisi başta olmak üzere bankanın bireysel bankacılık ürünleri satışı yapacak. Personellere verilen hedefler doğrultusunda adaylar satış işlemlerini yapacak. En az 3 yıl tecrübeli adayların arandığı bu banka iş ilanında askerlik durumu ise yapıldı muaf ya da tecilli olması gerekiyor.

Ön lisans mezunu, üniversite öğrencisi ya da mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu, doktora öğrencisi ya da mezunu kişiler bu işe başvuru yapabilirler. Bankacılık sektörü müşteri ilişkileri pazarlama ve satış bölümünde çalışacak olan bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak. Uzman seviyesinden işe başlayacak olan personeller İstanbul Anadolu ya da Avrupa yakasında görev alacak. Banka sınavları hakkında da daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-1369056

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,363TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol