Burgan Bank Satış Temsilcisi Arıyor

Google Haberlere Abone Ol:

Tecrübeli Adaylar İsteniyor

Burgan Bank 2016 iş ilanları arasında bulunan bu ilanda banka adayların saha satış bölümlerinde en az 3 yıl tecrübeli olmasını istiyor. Burgan Bank bu iş ilanında adaylardan başka şartları da sağlamalarını bekliyor. Bunlardan birisi adayların en az meslek yüksekokulu tercihen de lisans mezunu olması bekleniyor. Ayrıca adayların tercihen bireysel emeklilik sertifikası almış olması da aranan nitelikler arasında bulunuyor. Çünkü adayların satacağı önemli bankacılık ürünlerinden biriside hedef doğrultuda bireysel emeklilik olacaktır.

Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda Burgan Bank adayların birebir sıcak satış sırasında kendine güvenmelerini ve dinamik olmalarını istiyor. Ayrıca adayların ikna kabiliyetinin de yüksek olması gerekiyor. Adayların diksiyonlarının düzgün olması ve insan ilişiklerinde de başarılı olması gerekiyor. Adayların yoğun tempoda çalışmaya alışabilecek olması esnek çalışma saatlerine de uyum göstermesi bekleniyor. Banka sınavlarına girmeden banka personeli olabileceğiniz bu iş ilanında erkek adaylar için askerliğini yapmış olma ya da en az 2 yıl tecilli olma şartı aranıyor.

Burgan Bank’ın bu iş ilanında adaylar sahada tüketici kredisi başta olmak üzere bankanın bireysel bankacılık ürünleri satışı yapacak. Personellere verilen hedefler doğrultusunda adaylar satış işlemlerini yapacak. En az 3 yıl tecrübeli adayların arandığı bu banka iş ilanında askerlik durumu ise yapıldı muaf ya da tecilli olması gerekiyor.

Ön lisans mezunu, üniversite öğrencisi ya da mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu, doktora öğrencisi ya da mezunu kişiler bu işe başvuru yapabilirler. Bankacılık sektörü müşteri ilişkileri pazarlama ve satış bölümünde çalışacak olan bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak. Uzman seviyesinden işe başlayacak olan personeller İstanbul Anadolu ya da Avrupa yakasında görev alacak. Banka sınavları hakkında da daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 http://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-direkt-satis-temsilcisi-1369056

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...