HSBC Bank Müşteri Temsilcisi Arıyor

0

En Az Ön Lisans Mezunu Adaylar Aranıyor

HSBC Bank 2016 personel alımlarından olan bu ilanda banka adayların birçok niteliğe sahip olmasını bekliyor. Bunlardan birisi adayların en az ön lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu olması ya da üniversitelerin devam zorunluluğu bulunmayan bölümlerinde öğrenci olması isteniyor. Buda özellikle ön lisans mezunu olanlar ve öğrencileri için büyük bir avantajdır. Çünkü birçok banka iş ilanlarında en az lisans mezunu personel aldığı için ön lisans mezunu ya da öğrenciler başvuru yapamıyor. Ancak bu ilanda ön lisans mezunu ya da lisans öğrencileri başvuru yapabildiği için bu niteliklere sahip kişiler de başvuru yapıp işe girme imkânına sahip oluyor.

Banka iş ilanlarından olan bu ilanda HSBC Bank erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olma şartı ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olma şartı arıyor. Bankanın İzmir şehrinde yer alan Çağrı merkezinde görev alacak bu personelin müşterileri tüm işlemlerine merkezinde tutabilmesi gerekiyor. Ayrıca müşterilerin işlemlerini 0 hata ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile tamamlayacak.

Banka sınavlarına girmeden HSBC personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların telefonla konuşmaktan ve tebessüm etmekten de yorulmaması gerekiyor. Doğru müşteriyi doğru finansal ürüne yönlendirmek bu personelin görevlerinden olacak. Personel hizmet odaklı çalışacak ve 7/24 vardiya sistemi ile uyumlu olarak çalışabilecek.

Adayların genç ve dinamik olan banka ekibine de uyum sağlaması gerekiyor. Banka sınavları ile uğraşmadan banka personeli olmak isteyenler bu ilanı inceleyebilirler. Bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.hr-link.net/Home/detail?id=1606587&cuid=3937&skinNo=8323&LangId=

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın