Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi

0

Ekonomik kalkınmanın gereksinimleri doğrultusunda 62 yıl önce vakıf kültürüyle kurulan Vakıfbank, o günden bu güne çağdaş bankacılık yöntemeleriyle hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kaynaklarını müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda birçok ürünün satışını gerçekleştirmektedir.

Krediler konusunda da destek veren banka, ipotekli karşılığı ihtiyaç kredisi vererek yüksek tutarlarda kredi kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanımlarınız için alabileceğiniz bu kredi 36 aya varan taksitlendirmeleri de beraberinde getirmektedir.  Vakıfbank İpotekli ihtiyaç kredisinden faydalanabilmeniz için konutunuzu ipotek ettirmeniz gerekmektedir.

3 aylık dönemler halinde, aylık veya değişken taksitli ödeme seçeneklerinden size uygun olanını seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Belirli ve düzenli geliri olan kişilere kullandırılır. Kredi kullanımında hayat sigortası yapılır. Konut paket sigortası yaptırılır ve her yıl yenilenmektedir. Alınacak olan kredinin tutarı ekspertiz değerinin %75’ine kadardır.

Kredi kapsamında %1,30 faiz oranları uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadar tahsil edilmektedir. Maksimum vade süresi 36 aydır. Kullanılacak kredi için ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti gibi ücretler talep edilebilir. Ayrıca sigorta masrafları ve vergi ücretleri de sizden talep edilecektir. İhtiyaç kredisi başvurusunda sizden talep edilecek olan belgeler bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Ekim 2022!

Bu belgelerin temini sağlandıktan sonra başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu belgeler; nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi, gelir durumunuzu gösteren belge, ikametgah belgesi veya adresinizi teyit eden bir belge, teminat verilecek olan konutun tapusu ve konutun ekspertiz raporu. Başvuruları Vakıfbank şubeerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın