Garanti Bankası Opet Kampanyası 50TL Kazandırıyor

0

Garanti Bankası, yurtiçi ve yurtdışı birçok iştirakiyle hizmetleri genişleterek, büyük bir ürün ağı olşturmaktadır. Teknolojinin büyük bir destekçisi ve kullanıcısı olarak her gün yeni bir gelişme ve hizmetle karşımıza çıkmaktadır.

Yeni kampanyalar düzenleyen ve yaza güzel başlangıçlar yapan banka, akaryakıt kampanyalarını da sürdürmektedir. Bonus ile kredi kartı ürünlerini birçok kampanyaya dahil etmektedir. Bonus kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde birçok indirim ve bonus TL kazandırmaktadır. Garanti Bankası Opet Kampanyası 50TL fırsatı sağlamaktadır.

Opet için düzenlenen yeni kampanyada, bonus üyesi olan işyerlerinde ayrı zamanlarda yapacağınız tek seferde 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarınızda, kampanyaya katılarak kart sahiplerinin 50 TL bonus kazanmasını sağlıyor. Bonus flaş ile katılımlarınızda 50TL iken SMS katılımlarınızda 30 TL kazanabilirsiniz.

Kampanya yalnızca, 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinizde geçerlidir. Aynı gün içerisinde birden fazla 100 TL harcaması yapılırsa sadece ilki kampanya dahilinde tutulmaktadır. Kampanyanın geçerlilik tarihi son olarak 28 Ağustos 2016 olarak belirtilmiştir. Kazandığınız puanlar ekstrenize yansıtılacaktır. 28 Ağustos sonrası kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılmak için bir diğer şart ise işlemlerin Garanti POS üzerinden gerçekleştirilmesidir. Kampanyaya dahil edilen kredi kartlarının bilgisine web sitesi kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz. SMS ile yapılan katılımlar, Garanti’ye kayıtlı numaralar olmalıdır. Kampanya başlangıç tarihiyse 19 Ağustos 2016 olarak belirtilmektedir. Kampanya hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Garanti Bankası internet sitesi veya Bonus kredi kartının sitesi ziyaret edilebilir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın