TEB Standart Taşıt Kredisi

0

Kendinize ait bir otomobilin hayallerini kuruyorsanız ve ailenizle yapacağınız gezintilerde altınızda bir otomobilin veya aracın eksikliğini hissediyorsanız TEB Standart Taşıt Kredisi sizin bu ihtiyacınıza finansal çözümler üretmektedir.

Yeterli nakit birikiminiz yoksa TEB’in belirli faiz ücretleri karşılığında, taşıt kredisi sizlerin olabiliyor. Genel itibariyle taşıt kredileri 48 ay vade seçenekleri içerir. TEB’de bu doğrultuda seyrederek 48 aya kadar uzayan vade seçeneklerini tüketicilere sunmuş bulunmaktadır. Ayağınızı yerden kesecek olan bu fırsata TEB şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Standart Taşıt Kredisi Faiz Ücretleri ve Örnek Ödeme Tablosu

TEB, 24 saat içinde cevabını alabileceğiniz bu kredi için %1,35 faiz oranları uygulamaktadır. Genel itibariyle taşıt kredilerinin limiti 50.000 TL’ye kadar olan tutarlar için %70 kadar verilmektedir. 50.000 TL’yi aşan kredilerdeyse bu kredi limitleri 50.000 TL’nin %70’i ve 50.000 TL’nin üstünde kalan tutarının %50’sinin toplamına eşittir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Eylül)

TEB ayrıca taşıt kredisi için sizlere Benim Arabam Sigortası ve Trafik sigortası fırsatları sunmaktadır. Bu bilgilerin detayı için taşıt kredisi sayfasını ziyaret etmeniz veya TEB’den bilgi almanız gerekmektedir. TEB ikinci el araçlar için de %1,35’lik faiz oranlarını uygulamaktadır. Örnek ödeme planı kapsamında, 20.000 TL’lik örnek kredi tutarı için geri ödenecek olan toplam tutar, 28.927,49 TL’dir. Yıllık akdi faiz oranı %16,20 KKDF oranı %15,  BSMV oranı %5’tir. Efektif yıllık maliyet oranı %21,62732’tür. Eşit taksitler halinde 48 ay vade süresi ve %1,35 faiz oranıyla 20.000 TL’nin aylık taksitleri 602,66 TL’dir.

Kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i kadar sizden tahsil edilmektedir. Ayrıca sigorta masrafları bulunabilir. Başvurularınız ve detaylı bilgilendirme için TEB web sitesi ve TEB şubelerini kullanabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın