Yapı Kredi Bankası Uzman Alımı Yapacak

0

İstanbul’da Çalışacak

Yapı Kredi 2016 iş ilanları arasında bulunan bu ilanda banka adaylardan bazı şartları sağlamalarını istiyor. Bunlardan birisi adayların üniversitelerin yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olma şartıdır. Diğer bir aranan genel nitelik ise adayların iyi derecede İngilizce bilmesidir. Ayrıca banka iş ilanlarından olan bu ilanda Yapı Kredi adayların kurumsal bankacılık alanında en az 2 yıl deneyimlerinin olmasını istiyor. Yani deneyimsiz adaylar bu işe alınmayacaktır.

Bankanın adaylarda aradığı bir başka genel nitelik ise adayların MS Office uygulamalarına hakim olması ve bunları kullanabilmesidir. Banka sınavlarına girmeden Yapı Kredi personeli olabileceğiniz bu ilanda banka adayların iletişim becerisinin de yüksek olmasını istiyor. Ayrıca adayların problem çözme yeteneğinin ve analitik düşünme yeteneğinin güçlü olması gerekiyor. Banka iş ilanları arasında bulunan bu ilanda Yapı Kredi Bankası adayların öğrenmeye ve yeni fikir üretmeye yatkın olması isteniyor.

Kurumsal Bankacılık Satış ve Kredi Destek Uzmanı olarak görev yapacak bu personel çok sayıda görev üstelenecektir. Bu personel bankanın kurumsal bankacılık alanındaki hedefleri için faaliyet gösterecek. Banka sınavları ile uğraşmadan uzman personel olarak işe girebilirsiniz.

En az 2 yıl tecrübeli adayların arandığı bu ilanda adayların askerlik durumunun yapıldı muaf ya da tecilli olması gerekiyor. Üniversite mezunu adayların başvurabildiği bu ilanda alınacak personel bankacılık finans genel başvuru bölümünde çalışacak. Sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak bu personel uzman seviyesinden göreve başlayacak olup İstanbul Avrupa yakasında ya da Anadolu yakasında görev alacak. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s-kurumsal-bankacilik-satis-ve-kredi-destek-uzmani-1594360

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın