Yapı Kredi Masrafsız İhtiyaç Kredisi

0

Türkiye’nin ilk özel bankası olan Yapı Kredi, kurulduğu günden bu yana ihtiyaçların en uygun şekilde karşınabilmesi için çeşitli kredi paketleri ve ürünlerini müşterilerine sunmuştur. Sunulan krediler uzun vadeler ve avantajlı fırsatlarla sizleri karşılamaktadır.

Yapı Kredi Masrafsız İhtiyaç Kredisi, avantajlı kredilerden bir tanesidir. Masrafsız kredi seçeneği ile kredinize masraf ödemeden sahip olabilirsiniz böylece ihtiyaçlarınızı daha uygun koşullarla karşılayabilirsiniz.

%1,16’dan başlayan faiz oranları 36 aya varan vade seçenekleri Masrafsız İhtiyaç Kredisi’nin parçalarını oluşturmaktadır. Başvurularınızı hızlıca Yapı Kredi, Kredi Şimdi sayfasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Şubeleri ziyaret ederek de masrafsız kredi seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Kredi faiz oranları %1,24’e kadar çıkabilmektedir. Krediden 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızda faydalanabilirsiniz. Örnek ödeme planlarına değinilmek gerekirse; 5.000 TL’lik kredi için 24 ay vade seçeneği ile %1,24 faiz oranı aylık taksitleri 249 TL’dir. Aylık toplam maliyet oranı %1,49, yıllık toplam maliyet oranıysa %17,86’dır. 8.000 TL’lik kredi de %1,16 faiz oranı ve 36 aya vade süresiyle aylık taksitler 284 TL’dir. Aylık maliyet oranı %1,39, yıllık maliyet oranı %16,70’dir.

Son örnek kredi tutarı olan 15.000 TL’lik kredi için %1,16 faiz oranı ve 36 ay vade için aylık taksitler 533 TL’dir. Aylık maliyet oranı %1,39 ve yıllık maliyet oranıysa %16,70’dir. Hayat sigortası yaptırmanız durumunda sigorta masrafları istenebilmektedir. Krediyle ilgili detaylı bilgileri Yapı Kredi’den alabilirsiniz ve masrafsız ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın