İstanbul’da Çalışacak

TEB 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda TEB adaylardan bazı şartları sağlamalarını bekliyor. Bunlardan birisi adayların İstanbul’da ikamet etme şartıdır. Çünkü bu ilanla işe alınacak olan personel bankanın Ümraniye Genel Müdürlüğünde çalışacak ve burada yer alan insan kaynakları işe alım ve kariyer planlama departmanında görev alacak bu personel İK Çağrı Merkezi temsilcisi olarak görev alacak.

Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda adayların diksiyonlarının düzgün olması gerekiyor. Ayrıca adayların en az 2 yıllık çağrı merkezi temsilcisi deneyimine sahip olması da gerekiyor. Adayların üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olmaları da adaylarda aranan bir başka şart olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu ilandaki adayların MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilmesi gerekiyor. Çünkü bu personel MS Office programları ile çok sık işlem yapacak. Banka sınavlarına girmeden iş sahibi olabileceğiniz bu ilanda adayların İngilizce bilgisinin de bulunması gerekiyor.

Bu ilanla işe alınacak personelde aranan genel niteliklerden birisi adayların yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmesidir. Ayrıca adayların müşteri odaklı çalışabilmesi ve ikna kabiliyetinin yüksek olması gerekiyor. Adaylarda aranan bir başka özellik ise adayların değişime uyumlu olması ve zaman planlaması yapabilen ve insan ilişkilerinde başarılı olması gerekiyor. Banka iş ilanlarından olan bu ilanda adaylarda aranan bir diğer genel nitelik ise adayların bankacılıkta başarılı bir kariyer hedeflemesidir. Erkek adaylar için ise askerliği tamamlamış olma şartı ya da en az 2 yıl süreyle tecilli olma şartı bulunuyor.

2 ila 5 yıl arasında tecrübeli adayların arandığı bu iş ilanında adayların askerlik durumunun yapıldı muaf ya da tecilli olması gerekiyor. Üniversite mezunu adayların arandığı bu ilanla işe alınacak personeller bankacılık müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi bölümünde çalışacak. Sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak bu personeller uzman seviyesinde işe girecek ve bankanın İstanbul Asya yakasındaki genel merkezinde görev alacak. Banka sınavları le uğraşmadan TEB personeli olabileceğiniz bu ilan hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuruda bulunmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-insan-kaynaklari-cagri-merkezi-yetkilisi-1630404

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın