Vakıfbank Bayram Kredisi Kampanyası

0

36 Aya Kadar Vade Esnek Ödeme Koşulları

Vakıfbank bayram kredisi kampanyasında 3 ila 36 ay arasında vade seçenekleri bulunuyor. Banka uygun faiz oranları ve esnek ödeme koşullarıyla kamu personellerine özel sektör çalışanlarına ve emeklilere özel geleneksel bayram kredisi sunuyor. Bu kredide bin ila 50 bin TL arasında kredi alabiliyorsunuz.

Bu kredide iki farklı kredi seçeneği var. Birisinde düşük faiz ve kredi masrafı varken diğerinde yüksek faiz ve masrafsız kredi var.

Birinci kredi seçeneğinde banka bin ila 50 bin TL arasındaki miktarlarda kredi ve 3 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,27 oranında kredi faizi uyguluyor.

Kredi tahsis ücreti ise yüzde 0,5 + BSMV olarak belirlenmiştir. İkinci kredi seçeneğinde ise kredi masrafı yok ancak bin TL ila 50 bin TL arasındaki kredi miktarları ve 3 ila 36 ay arasındaki vade seçenekleri için yüzde 1,36 oranında kredi faizi uygulanıyor.

Başvuru için banka sizden kefil ön şartı aramıyor ancak banka gerekli görmesi halinde sizden kefil talep edebilir. Bu krediye başvuru için SMS yolunu kullanabilirsiniz.

Başvuru için aralarında birer boşluk bırakmak suretiyle KREDI T.C Kimlik Numarası, Aylık Gelirinizi yazıp 5724 adresine SMS olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Örneğin 36 ay vadeli düşük faizli kredi alıp 50 bin TL kredi alırsanız aylık faiz yüzde 1,27 olacaktır. Taksit tutarı ise 1 814,86 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 250 TL olurken efektif yıllık faiz oranı yüzde 20,3515 oranında olacaktır.

Bankanın bu kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Vakıfbank şubesine başvurabilirsiniz. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın