Ana SayfaBanka İş İlanlarıQNB Finansbank Tele Satış Temsilcisi Arıyor!

QNB Finansbank Tele Satış Temsilcisi Arıyor!
Q

QNB Finansbank Tele Satış Temsilcisi Arıyor! Detaylar İçin...

-

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda açık pozisyonun İstanbul için Tele Satış Temsilcisi olduğu bildirildi.

QNB Finansbank Yeni Personel Alımları Başladı

QNB Finansbank banka personel alımları kapsamında Tele Satış Temsilcisi alımları yapılacak. QNB Finansbank adaylarda aradığı diğer özellikleri ve nitelikleri de belirtti. İşe alınacak olan yeni personeller QNB Finansbank’nın Çağrı Merkezi Birimi’nde görev yapacaklar.

QNB Finansbank Tele Satış Temsilcilerinde Aranan Özellikler

QNB Finansbank bünyesinde çalışmak ve bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen kişiler önlisans mezunu ya da üniversite mezunu olabiliyorlar. Adayların;

  • Ön lisans mezunu olması,
  • İstanbul’da ikamet ediyor olması,
  • Askerlik görevinizi tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olması (erkek adaylar için),
  • İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda da istekli olması,
  • Satış konusunda kariyer hedefi olması,
  • Daha önce Bankada benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş olması gerekmektedir.

QNB Finansbank Tele Satış Temsilcisi Alımı

QNB Finansbank müşterilerinin beklentilerini, isteklerini doğru bir şekilde analizlerini gerçekleştirme, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ve adaylara verilecek hedefler yönünde telefonda müşteri isteklerinin alınması ve sonrasında ise işlemlerinin yapılması görevleri yapılacaktır. Bu kapsamda da açılan banka iş ilanı kapsamında adaylara kapsamlı olacak şekilde eğitim ve gelişim imkanları sağlayacağını vaat eden QNB Finansbank, kariyer yapmaları için destek olacaklarını söylemektedir.

Bu iş ilanı ilk olarak yenibiris.com sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/tele-satis-temsilcisi-is-ilani/890901

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol