Ana SayfaKredilerAbank Standart Taşıt Kredisi

Abank Standart Taşıt Kredisi
A

-

Alternatif Bank olarak da adlandırılan Abank, odaklı bankacılık anlayışıyla Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan bir tanesidir. Bankacılık sektörüne girişi 1991 yılı itibariyle gerçekleşmiştir. Çeşitli kredi ürünleri, yatırım ürünleri ve bankacılık işlemleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşımaktadır.

Abank Standart Taşıt Kredisi ile müşterilerine taşıt almalarında finansal destek sağlamaktadır. Bu finansal destekle araba sahibi olmak isteyenler ödemelerini zamana yayılmış bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

0 Km veya İkinci el farketmeksizin minimum 3 aydan başlayan vade seçenekleri ve maksimum 48 aya varan vadeler sizleri karşılamaktadır. Teminatlar alacağınız araş üstünde gerçekleştirilmektedir. Borç bitimine kadar satışı gerçekleştirilemez.

İkinci el araçlar için yaş sınırı 5’tir. Taşıt kredileri kapsamında hayat sigortası, Kasko ve Trafik sigortası yapılması gereklidir. Taşıt kredisi sadece TL cinsinden kullanılabilir. Taşıt kredisi faiz oranları %1,39’dan başlayan faiz oranları içermektedir.

Bu oranlar vade seçeneklerine göre değişmekte ve %1,44’e kadar çıkmaktadır. 12 ay için %1,42, 24 ay için %1,39, 36 ay için %1,39 , 48 ay vade süresi içinse %1,44’tür. Taşıt kredileri için örnek bir ödeme planı oluşturan banka, sıfır km araçlar için 20.000 TL’lik kredi de %1,39 faiz oranı ve 24 ay vade süresi kapsamında aylık taksitler, 1018 TL’dir. Alınacak ücretler 175 TL, aylık maliyet oranı %20,90, kredi tahsis ücreti kredi tutarının binde 5’i olan 100 TL, hayat sigortası 75 TL. Sigorta ücretleri kişiden kişiye göre değişebilmektedir.

Abank Taşıt Kredisi başvurularınız için Abank şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol