Denizbank Kobi Bankacılığı P. Yöneticisi Personel Alımları

0

Denizbank Finansal Hizmetler Grubu, 732 şubeyle  birlikte Türkiye genelinde hizmetlerini sürdürmektedir. Stratejik büyüme hedefleri güden banka, çalışanlarına müşterileri için gösterdiği özenin benzerini göstermektedir.

Çalışanlara bankacılık alanında kariyer sağlayan banka çeşitli staj imkanları, eğitim programları gibi fırsatlar sağlamaktadır. Bu kapsamda Tarsus şubesinde, KOBi Bankacılığı doğrultusunda ürünlerin müşterilere memnuniyet ölçülerinde farklı ve kaliteli hizmetler sunulması amacıyla adayların iş başvurusu yapmaları beklenmektedir.

Denizbank Kobi Bankacılığı P. Yöneticisi personel alımları, üniversite mezunu adayların başvurularını kapsamaktadır. Aranan nitelikler arasında; KOBİ/ İşletme Bankacılığı micro krediler(KBİ) segmentinde en az 3 yıllık deneyimi bulunulması, yoğun çalışma temposuna ayak uydurulabilmesi, Microsoft Office programlarının etkin bir şekilde kullanılması, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkınlık, erkek adaylar için askerliklerinin tamamlanmış olması ve terihen Tarsus’ta ikamet etmeleri yer almaktadır.

Mersin ili’nin Tarsus ilçesinde gerçekleştirilecek olan personel alımları Denizbank bünyesinde kariyer hedefleyen ve bankacılık kariyerini iyi bir noktaya taşımak isteyenler için yayınlanmış bir iş ilanıdır.

İş ilanında çalışma şekli tam zamanlı olarak belirtilmiştir. Denizbank, banka iş ilanları için başvurularınızı 11 Eylül 2016 tarihine kadar gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Ayrıca Denizbank Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi personel alımı için Denizbank’ın twitter sayfası ve ilan sayfasından daha detaylı bilgi edinebilir, sorularınızı Twitter aracılığıyla da sorularınızı sorabilirsiniz.

Denizbank’ın yayınladığı iş ilanlarıyla kendinize bankacılık sektöründe yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Denizbank Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s/kobi-bankaciligi-portfoy-yoneticisi-is-ilani/699922

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version