Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi Personel Alımları

Akbank Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi Personel Alımları
A

-

Akbank 1948 yılında bir grup iş adamı tarafından pamuk üreticilerine finansal destek sağlamak amacıyla Adana’da kurulmuştur. Zamanla hizmet alanında ve müşteri portföyünde geniş hacimlere ulaşan banka, günümüz en büyük özel bankalarından birisidir.

İnsana ve topluma verdiği değeri çalışanları için de gösteren Akbank, kariyer hedefleri bankacılık yönünde olanlar için banka iş ilanları kapsamında Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi personel alımları gerçekleştirecektir.

Banka iş ilanında, aranan genel nitelikler için bilgilendirmeler belirtilmiştir. Bu nitelikler; ticari bankacılık sektöründe bilgi sahibi ve ticari bankacılık ürünlerinin pazarlamasında tecrübe sahibi, krediler ve dış ticaret bilgileri olan ek olarak nakit yönetimi sistemleri ve mali analiz konusunda bilgili, üniversite mezunu adaylar, terihen İngilizce bilgisi olan, erkek adaylar için askerlik problemi olmayan, müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabileyetinin yüksek olduğu düşünen, problem çözme yeteneği olan ve takım çalışmalarında etkili çalışma sağlanabilmesi.

Bankanın iş ilanında Tüm Türkiye şubelerinde personel alımı gerçekleştirileceği belirtilmektedir. Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi kadroları için ileride doğabilecek ihtiyaçlar doğrultusunda personel alımları gerçekleştirilecektir. Adayların bilgileri veri tabanında saklanacaktır. İlan 29 Ağustos 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için açık tutulacaktır. Bankanın tüm alanlar için 33 açık pozisyonu bulunmaktadır.

İş ilanına başvuracak adayların ayrıca en az 4 yıl deneyimli olmaları da belirtilen diğer bilgiler arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi için ilan sayfasını kullanabilirsiniz.

Akbank Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-ticari-musteri-iliskileri-yoneticisi-1405156?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1405156&refno=1299_11195

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol