Vakıfbank Nakit Avans Fırsatları

0

Türkiye’nin vakıf kültürüyle kurulan bankalarından olan Vakıfbank, ürün ve hizmetlerini müşterilerine avantajlı fırsatlarla sunmaktadır. Gündemdeki son yeni fırsatlarından bir tanesiyse nakit avans fırsatlarıdır.

Vakıfbank nakit avans fırsatları, nakit çekim işlemlerinizde size taksitlendirme yapmaktadır. Nakit çekimleriniz için 9 taksit sunan kampanyanın geçerlilik tarihiyse 31 Ağustos 2016’dır. Ayrıca nakit avans çekimleriniz için faiz indirimleri de uygulanmaktadır. Nakit avans faiz indirimleri, %1,49’dan başlayan faiz oranları içermektedir.

5 bin TL’lik çekimlerinizde %1,49 faiz oranı, 3 bin TL’lik çekimlerinizde %1,59 faiz oranları ve 1200 TL’lik çekimlerinizdeyse %1,79 faiz oranları uygulamaktadır. %2,02 yerine uygulanacak olan bu faizler belirli süre geçerlidir. Limit kullanımlarınız dahilinde kriterlere uygun olan kişiler bu fırsattan yararlanabilirler. Ek bir protokol veya sözleşme imzalanmasına gerek yoktur.

SMS katılım şarkı bulunmamaktadır. Katılımlarınızı internet bankacılığı, ATM’ler, şubeler ve telefon bankacılığı başvuru kanallarıyla gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya kapsamında yapılacak olan başvurular Taksitli Nakit Avans menüsü üzerinden gerçekleştirilmelidir. Belirtilen tutarlar ve taksitler dışındaki işlemlerde %2,02’lik faiz oranları uygulanacaktır.

Dönem içerisinde bu kampanyadan yararlanabileceğiniz limit 2 keredir. 2 kereden fazla yararlanamazsınız. 1200 TL için aylık maliyet %2,15, yıllık maliyet oranıysa %25,77’dir. 3 bin TL için aylık maliyet oranı %1,91 ve yıllık maliyet ise %22,90’dır. 5 bin TL’lik nakit avans çekimleri için aylık maliyet %1,79 ve yıllık maliyetse %21,46’dır.

Örnek hesaplamalar ve detaylı bilgi için kampanya sayfasından yararlanabilirsiniz.v

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın