15 Bin TL Kredi Veren Bankalar

0

Cazip ödeme koşulları ile Kredi almak birçok vatandaş için çözülmez gibi görünen sorunları çözüyor. Bankaların verdiği kredilerle rahatlayan vatandaşlar, gri ödemelerini sorunsuz olarak yaptıkları taktirde istedikleri zaman uygun faiz oranları ile kredi alabilirler.

15 bin TL kredi almak isteyenler için çok avantajlı oranlarda kredi veren ve ödeme takvimi çok uygun kredileri sizler için araştırdık. En uygun kredi veren bankalar arasında Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, İNG Bank, Ziraat Bankası, Şeker Bank, Halk Bankası ve Deniz Bank bulunuyor.

Şeker Bank ihtiyaç kredisi adı altında yüzde 1.65 faiz oranı ile ayda 1.417 TL geri ödeme planına sahip 15 bin TL krediyi toplamda 17.075 geri ödemeli olarak sunuyor. Dost kredi adıyla %1.33 faiz oranı ile kredi veren diğer banka ise Halk Bank. %1.33 oranında faiz alarak ayda 1.383 lira geri ödeme ile toplamda 16.601 TL geri ödeme yaparak 15 bin TL kredi alabilir ve 1 yılda ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

15 bin TL kredi Al

15 bin TL kredi veren bankalardan biri olan Burgan Bank daha düşük faiz oranı sunuyor. 1.22 oranı ile aylık 1.383 TL geri ödemeli olarak bir yıl içinde geri ödeyeceğiniz ve toplamda 16.540 tl ödeyeceğiniz 15 Bin TL Kredi alabilirsiniz.

Burgan Bank teminatsız olarak verdiği kredi için bir defaya mahsus olmak üzere kredi tutarı olan 15 bin TL üzerinden %0.5 oranında tahsis ücreti almaktadır. En düşük faiz oranı olan 1.22 üzerinden kredi veren Burgan Bank minimum kredi tutarı olarak 1000 LT ve maksimum kredi olarak 100 bin TL kredi vermektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın