Ana SayfaKrediler40.000 TL Kredi Almak Kredi Veren Bankalar

40.000 TL Kredi Almak Kredi Veren Bankalar

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Kredi almak birçok vatandaş için çıkış kapısı oluyor. Elbette kredi geri dönüşümünün cazip oranlarda olması halinde bir çıkış kapısı olabiliyor. Bankalar düşük faiz oranları ile kredi vererek toplam geri dönüşleri mümkün mertebe düşük miktarlarda tutmaya gayret gösteriyor.

  Faiz Oranlarının Düşmesi ile Kredi Alımları Patlayacak

  Öyle ki faiz oranları yüze 1 oranının altına düşen birkaç bankanın verdiği 40 bin lira Kredi paketleri bir çok aile için yeni iş imkanı bir evin yarım kalan inşaatının tamamlanması ya da bir araba almak için kullanılabilir.

  Kişiye özel faiz oranlı ihtiyaç kredisi adı altında 40 bin lira kredi veren İNG Bank yüzde 0.99 faiz oranı ile toplamda 3.156 lira faiz alarak sizlere 40 bin TL kredi veriyor. Kredinin geri ödeme takvimi ise 1 yıla yayılmış durumda. Buna göre ayda 3,596 lira geri ödeyerek 40 bin lira kredi alabilirsiniz.

  Aynı miktarda krediyi yüzde 1.24 faiz oranı ile veren İş Bankası toplamda 3,974 TL faiz tutarı ile aylık 6,664 lira geri ödeme ile bir yıl süre ile 40 bin TL kredi veriyor. Cazip faiz oranları ile kredi veren bankalardan biri olan Deniz Bank da en uygun ödeme koşulları ile kredi veren bankalardan birisidir. 1.35 faiz oranı ve toplamda 4.336 TL faiz ile sizlere 40 bin TL kredi vermektedir.

  Bir yıl boyunca her ay 3.695 TL geri ödeme yaparak 40 bin TL kredi alabileceğiniz bankalardan biri olan Deniz Bank dışında, Garanti Bankası da kampanyaları kapsamında 1.53 faiz oranında 40 Bin TL Kredi imkanı sunuyor.

  Garanti bankası aylık 3,774 TL geri ödeme ile toplamda 45,133 TL geri alarak masraflarla birlikte toplamda 5,133 TL faiz alıyor. Geri ödeme süresi ise 1 yıldır. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...