Garanti Bankası Gişe Personeli Alımları

0

İstanbul Banka Personel Alımları

Garanti Bankası 2016 personel alımları arasında bulunan bu ilanda Garanti Bankası adayların bazı şartları sağlamalarını istiyor. Bunlardan birisi adayların en az ön lisans mezunu olmasıdır. Bu ise ön lisans mezunu adaylar için bir fırsattır. Çünkü çoğu banka iş ilanlarında adaylardan en az lisans mezunu olması istenmektedir. Bu yüzden de bu ilan ön lisans mezunu adaylar için bir fırsat olabilir. Diğer bir aranan genel nitelik ise adayların henüz 27 yaşını aşmamış olmasıdır.

Banka adaylardan İstanbul Avrupa yakasında ya da Anadolu yakasında ikamet etmelerini istiyor. Çünkü bu ilanla işe alınacak personel İstanbul Avrupa Yakasında görev alacaktır. Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış olmak ya da askerliğin en az 1 yıl süreyle tecilli olması gerekiyor. Adayların pazarlama ve satış konularında da iyi olması aranan genel niteliklerdendir. Banka sınavlarına girmeden gişe personeli olabileceğiniz bu ilanda başvuran adaylar arasından işe en uygun olan seçilecektir.

Banka iş ilanlarından olan bu ilanda adaylardan pozitif olmaları güler yüzlü olmaları iletişim ve ikna becerilerinin yüksek olması da istenen özelliklerdendir. Bu iş ilanı ile işe alınacak personel gişeye gelen banka müşterilerinin nakit işlemlerini tamamlayacak. Ayrıca talimatlarını gerçekleştirecek. Bu personel gişeye gelen müşterilere uygun ürün satışı ve yönlendirmesi de yapacak.  

Tecrübesiz adayların arandığı bu ilanda adayların askerlik durumunun yapıldı ya da tecilli olması gerekiyor. Bu ilana ön lisans mezunu, üniversite öğrencisi ya da mezunu, yüksek lisans öğrencisi ya da mezunu, doktora öğrencisi ya da mezunu olan adayların başvuru yapabilirler.

Bankacılık satış bölümünde çalışacak olan bu gişe yetkilisi sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacak. Hizmet personeli olarak iş başlayacak olan bu personel İstanbul Avrupa yakasında görev alacak. Banka sınavları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu ilan hakkında da detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-gise-asistani-istanbul-1485104

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın