İş Bankası Türkiye’nin Ev Kredisi Kampanyası

0

Bir yuva kurmanın zamanı geldiğini düşünüyorsanız veya yatırım yapmak istiyorsanız, ev alarak bu hayallere bir tık daha yaklaşabilirsiniz. Ancak artan konut fiyatları ve yetersiz bütçeler sizin önünüzde bir takım maddi engeller oluşturabilir.

Bu maddi engellerin ortadan kaldırılmasındaysa İş Bankası Türkiye’nin Ev Kredisi Kampanyası rol oynamaktadır. İş Bankası’nın sunduğu konut kredisi, ev almanız için yeni fırsatlarıyla finansman desteğini sizler için sağlamktadır.

%0,95 ve %0,99 arasında  seyreden konut kredisi faiz oranları, %1’in altına çekilmiş durumdadır. Değişen vade fırsatlarıyla faiz oranlarınız belirlenmektedir. Vade süresi 120 aya varan seçenekler içermektedir. İki seçenek halinde sunulan konut kredileri, masraflı seçeneğiyle (kredi tahsis ücreti&hayat sigortası masrafları) %0,95’lik faiz oranları içermektedir.

Diğer seçenek olan masrafsız ev kredisi (kredi tahsis ücretsiz& hayat sigortasız), %0,99 faiz oranları içermektedir. Her iki kredi de 120 aya varan vade süreleri sunmaktadır. Bu kredi faiz oranları yeni kredi kullanımları için kullanılacaktır. Yeniden finansman ve borç transferi kredileri için kullanılamayacaktır.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

Masraflı seçenek için 100.000 TL’lik kredilerde 120 ay vade süresi için %0,95 faiz oranıyla aylık taksitler 1400,24 TL’dir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i olan 500 TL’dir. Diğer seçenek olan masrafsız seçenekte, %0,99 faiz oranı 120 ay vade ile aylık taksitler 1427,78 TL’dir. Kredi kapsamında ekspertiz ücretleri her iki kredi için de tahsil edilmektedir. Ayrıca banka Emlak Konut GYO indirim kampanyasına da destek vermektedir. Ev kredisi başvurularınız için İş Bankası başvuru kanallarını kullanabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın