Şekerbank Konut Kredileri Faiz İndirimi

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin önde gelen ve önemli bankalarından olan Şekerbank, tüketicilere en doğru ve en etkin ürünlerin satışını gerçekleştirmek için çalışmaktadır. Kaliteli bankacılık hizmetleri ve ürünleriyle müşterilerinin avantajlı fırsatlar yakalamasını sağlamaktadır.

Son zamanlarda konut kredilerinin Emlak Konut firmaları tarafından düşürülmesiyle ve bunu izleyen kamu bankalarının da konut kredilerinde faiz indirimi gerçekleştirmesiyle birlikte bir ekonomik hareketlilik cereyan etmektedir.

Bu hareketlilik birçok bankayı sarmış durumdadır. Şekerbank Konut Kredisi Faiz İndirimi furyasına katılım sağlayarak konut kredisi faiz oranlarını aşağıya çekmiştir. %0,89 ve %0,99 aralığında seyreden oranlar, müşterilerin kredi taleplerini karşılamaya yönelik faiz indirimleridir.

Konut kredi faiz oranları indirimi yapan banka, 11 Ağustos itibariyle bu faiz oranlarını uygulamaktadır. Kredi faiz oranları indirimi, 24 ay ve 60 ay vade süreleri için geçerli olacaktır. Yani 5 yıl içerisinde %0,99 faiz oranıyla kredilerinizi geri ödeyebilirsiniz. 24 aylık vade süresi içinse %0,89’luk faiz oranları uygulanmaktadır.

Konut kredi faiz oranlarının bu yöndeki düşüşün ilerleyen günlerde olumlu gelişmelerin yaşanması halinde devam edebileceği de Şekerbank tarafından belirtilmektedir.

Gerçekten ihtiyaç sahibi olanlar içinse Anadolu bankacılığı misyonunu benimseyen banka, evde ikametgah etmek amacıyla ev sahibi olmak istiyorlarsa, vatandaşlar için avantajlı faiz oranlarının konut kredisi kapsamında sunulabileceği belirtilenler arasındadır.

Toplumsal değerlere sahip çıkmaya devam eden banka, bu yöndeki hizmetlerinin devam edeceğini vurgulamıştır. Kredi başvurularınız ve detaylı bilgi için şubeleri ziyaret edebilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...