İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

0

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş yıllarından bu yana aktif olarak bankacılık sektörünün yapı taşlarını oluşturan İş Bankası, süregelen kampanyalara ve fırsatlara hız kesmeksizin devam etmektedir. Yaklaşan bayramla birlikte, bayrama özel fırsatları da beraberinde getirmektedir.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi, bayrama özel olarak sunulmuş bir ihtiyaç kredisidir. 20 Eylül tarihine kadar geçerliliğini koruyacak olan kampanya, müşterilere avantajlı kredi kullanma fırsatları sunmaktadır. Hızlı bir SMS başvurusu için NAKİT, Tc Kimlik Numaranız, İstediğiniz Kredi Tutarı, Aylık Gelir bilgilerini aralarında boşluklarla 4402’ye göndererek, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca başvurularınızı internet şube, banka şubeleri, bankamatikler, telefon şube, işcep uygulaması gibi araçlarla da yapabilirsiniz. Gönderilen başvuru SMSleri karşılığında ücret alınmaktadır. Geleneksel Bayram Kredisi için faiz oranları %1,27’den başlamaktadır. %1,27’den başlayan faiz oranları %1,35’e kadar yükselmektedir.

İhtiyaç kredisi için vade süreleri 36 aya kadar sürmektedir. Kredi üst limiti olarak 50.000 TL belirtilmiştir. Örnek ödeme planları da banka tarafından oluşturulmuştur. 5.000 TL için 36 ay vade süresi ve %1,35 faiz oranıyla aylık taksitler 184 TL’dir. 12 ay vadede ise 462 TL’dir. (%1,35 faiz oranı). Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i olan 25 TL’dir.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ekim)

50.000 TL’lik kredi tutarı için 36 ay vade ve %1,27 faiz oranı ile aylık taksitler 1815 TL’dir. Kredi tahsis ücretiyse 250 TL’dir. Sizden ayriyeten sigorta primleri ve vergi ücretleri talep edilebilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın