Albaraka Türk Eğitim Finansmanı Kampanyası

0

Vade Farkı Yok

Albaraka Türk eğitim finansmanında bazı eğitim kurumları için vade farkı olmadan eğitim finansmanı desteğinden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı üniversitelerde geçerli olan bu finansman ürününde tahsis ücreti de alınmıyor. İstanbul Medipol Üniversitesi için taksit sayısı 10 olarak belirlenmiştir. Vade farkı olmayan bu finansmanda tahsis ücreti de yoktur.

Konya Karatay Üniversitesi için taksit sayısını Albaraka Türk 9 olarak belirlemiş ve vade farkı ve tahsis ücreti almıyor. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi isimli üniversitede ise banka taksit sayısını yine 9 olarak belirlemiş ve vade farkı yok ayrıca tahsis ücreti de yoktur.

FSM Vakıf Üniversitesinde ise Albaraka taksit sayısını 9 olarak belirlemiş. Vade farkı ve tahsis ücreti bu üniversite için de yoktur. Plato Meslek Yüksek Okulunda ise taksit sayısı 9 olarak belirlenmiş ve yine vade farkı ve tahsis ücreti alınmıyor. Yeni Yüzyıl Üniversitesinde de taksit sayısı 9 olarak belirlenmiş ve banka vade farkı ve tahsis ücreti almıyor.

Vade farkı olmadan eğitim finansmanı almak bu üniversitelerde öğrenim gören öğrenciler için çok avantajlı olacaktır. Ücretli ya da yarı burslu gibi okula her yıl belirli bir miktarda para ödeyen öğrenciler bu üniversitelerde öğrenim görüyorsa Albaraka Türk ile okul ücretlerini vade farkı olmadan ödeyebilir. 15 ila 22 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak ya da bu kampanyaya başvuru yapmak için üniversite kayıt merkezlerinde bulunan Albaraka Türk satış ofislerine başvurabilirsiniz. Başvuru için banka müşterilerinden kimlik belgesi, gelir belgesi ve eğitimi için finansman alacağınız muhatap eğitim kurumlarından alçağınız eğitim ücretini gösteren bir belge gereklidir.  

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın