Garanti Şube Hiz. Destek Asistanı Personel Alımları

0

Ankara’da kurulan Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük özel ikinci bankası konumundadır. Türkiye’nin önde gelen finansal hizmetler kuruluşlarından olan banka, çalışanların kendi kariyer planları doğrultusunda her çalışan kendi işinin lideri konumundadır.

Bankanın insan kaynakları politikası, Garanti Bankası’nın hedefleri ile birlikte çalışanların da başarıyı yakalamalarını sağlamaktır. Bu kapsamda banka iş ilanları yayınlayan Garanti Şube Hizmetleri Destek Asistanı personel alımları gerçekleştirmektedir.

İstanbul şubelerinde görevlendirilecek adaylar, operasyon birimlerine destek verme gibi durumlardan sorumlu tutulmaktadır. Garanti Bankası bünyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımları, en az lise mezunu adayları değerlendirmeye tabi tutmaktadır ve 30 yaşını aşmamış olmanız gerekmektedir. İstanbul şubeleri ve ayrıca genel müdürlük birimlerinde Şube ve Genel Müdürlük Hizmetleri Destek Asistanı personel alımı için İstanbul’da ikamet etmeniz gerekmektedir.

İş ilanı için aranan niteliklerin bir diğeriyse ofis programlarının etkin bir şekilde kullanılmasıdır. Adayların müşterilere odaklı olarak çalışmaları gerekmektedir. Ayrıca öğrenmeye açık olmanız da aranan nitelikler arasında yer almaktadır. Kariyer hedeflerini Garanti Bankası cephesinde devam ettirmek isteyen adaylar başvurularını iş ilanından gerçekleştirebilirler.

*Bankanın iş ilanında belirttiği önemli bir dipnot ise Türkiye İş Kurumu’na en az %40 engel derecesiyle kayıtlı, pozisyonla ilgilenen adayların iş başvurusu sırasında derecelerini ve engellerini açıkça belirtmeleri gerekmektedir.

İş başvurusu için cevaplar mail/telefon veya SMS yoluyla yapılacaktır. Bankacılık alanında kariyer hedefliyorsanız iş ilanına başvurularınızı hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Şube Hizmetleri Destek Asistanı Personel alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha fazla detay için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/sube-hizmetleri-destek-asistani-is-ilani/651991

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın