Garanti Bankası Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

0

Türkiye’nin en prestijli ve en büyük özel bankalarından birisi olan Garanti Bankası, müşterilerinin karşısına her gün yeni bir ürün fırsatı sunmaktadır. Bu ürünler müşterilere karşı ayrı değerler yansıtan ve onlara özel düzenlenmiş ürünlerdir.

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi, %1,48’den başlayan faiz oranları içermektedir. Faiz oranları kredi tutarıyla birlikte yükselmektedir ve %1,50’ye kadar çıkabilmektedir. Kredi için belirlenmiş maksimum vade süresi 36 aydır.

Garanti Bankası Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi fırsatı da bu ürünlerden bir tanesidir. 36 aya varan fırsatlarla müşterilerini karşılayan banka, tüm emekliler için özel faiz indirimleri gerçekleştirmektedir. Çalışma hayatının sonrasında da size destek veren Garanti Bankası, kredinizi de hazır tutmaktadır.

Maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklileri içinse, taksitleri 3 ayda bir ödeyebilme imkanı bulunmaktadır. Nüfus cüzdanınız ile birlikte Garanti şubelerini ziyaret ederek hızlıca başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Emekli maaşınızın Garanti Bankası’na taşınması halindeyse, ödemeleriniz için şubeye gitmeniz de gerekmemektedir. Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi’nden faydalanmak isteyenler için örnek bir ödeme planı banka tarafından oluşturulmuştur.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Örnek ödeme planı kapsamında 10.000 TL’lik örnek kredi tutarı için 36 ay vade süresi, %1,50 faiz oranıyla aylık taksitler 379,84 TL’dir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i olan 50 TL’dir. Sigorta ve vergi ücretleri, 175 TL (kişiden kişiye göre değişebilmektedir.)

15.000 TL’lik kredi tutarı içinse 36 ay vade, %1,48 faiz oranıyla aylık taksitler 567,53 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 75 TL, sigorta ve vergi masrafları 225 TL’dir. İhtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi için kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın