Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alımı Yapıyor!

TEB Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alımı Yapıyor!
T

-

Türk Ekonomi Bankası Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı yapacağını banka iş ilanları ile duyurdu.

Lider bankalar arasında yerini sabitlemek isteyen TEB, 1927 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana köklü ve güçlü bir kurum olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen banka, bugün birçok bankacılık faaliyetiyle hizmet vermektedir.

Kariyer danışmanları, uluslararası alanda kariyer fırsatları ve birçok çalışma alanını sizler için iş hayatında da ayrıcalıklı avantajlar halinde sunmaktadır.

TEB Yeni Personel Alımları Yapıyor

Çalışanları için yenilikçi hedefleri olan ve bir takım olarak yoluna devam etmek isteyen TEB Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımları yapmaktadır.

Mersin şubesinde görevlendirilecek olan kişiler, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirilecektir. Banka iş ilanlarının bir parçası olan bu personel alımları üniversitelerin işleme, iktisat veya benzer bölümlerinden mezun adaylarının değerlendirilmeye alınmasıyla gerçekleştirilecektir. İş başvurusunda bulunacak adayların;

  • Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli ve bilgili olması,
  • Mali analiz ve kredi değerlendirme konularında ilgili ve bilgili olması,
  • Dış ticaret ve finansmanı konusunda da bilgi sahibi olması,
  • Yenilikçi fikirleri ve yaratıcı olması,
  • İletişim becerilerinin güçlü olması,
  • Dinamik bir çalışma ortamı ve takım çalışmasına ayak uydurabilecek olması,
  • Müşteri odaklı ve analatik düşünebiliyor olması,
  • SPK temel düzey lisansına sahip olması gerekmektedir.

TEB Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

İş ilanı başvurularınız için ilanın kapatılma tarihi 21 Kasım 2020 olarak belirtilmiştir. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyenler için ayrıca bankanın personel alımı yapabileceği farklı alanlarda da açık pozisyon bulunmaktadır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-kobi-musteri-iliskileri-yoneticisi-2586358

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol