TEB Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Personel Alımları

0

Lider bankalar arasında yerini sabitlemek isteyen TEB, 1927 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana köklü ve güçlü bir kurum olma yolunda sağlam adımlarla ilerleyen banka, bugün birçok bankacılık faaliyetiyle hizmet vermektedir.

Kariyer danışmanları, MT-ST Sınavları, staj fırsatları, uluslararası alanda kariyer fırsatları ve birçok çalışma alanını sizler için iş hayatında da ayrıcalıklı avantajlar halinde sunmaktadır.

Çalışanları için yenilikçi hedefleri olan ve bir takım olarak yoluna devam etmek isteyen TEB Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi personel alımları yapmaktadır.

İstanbul/Yenibosna şubesinde görevlendirilecek olan kişiler, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetici Yardımısı ünvanlarıyla görevlendirilecektir. Banka iş ilanlarının bir parçası olan bu personel alımları üniversitelerin işleme, iktisat veya benzer bölümlerinden mezun adaylarının değerlendirilmeye alınmasıyla gerçekleştirilecektir.

İş başvurusunda bulunacak adayların; portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli ve bilgili olmaları, mali analiz ve kredi değerlendirme konularında ilgili ve bilgili bunun yanında dış ticaret ve finansmanı konusunda da bilgi sahibi olan, yenilikçi fikirleri olan ve yaratıcı adaylar, aynı zamanda iletişim becerilerinin güçlü olması, dinamik bir çalışma ortamı ve takım çalışmasına ayak uydurabilecek olmaları aranan nitelikler arasındadır.

Adayların ayrıca müşteri odaklı olarak düşünebilmeleri, analatik düşünebilmeleri ve min. SPK temel düzey lisansına sahip olmaları gerekmektedir.

İş ilanı başvurularınız için ilanın kapatılma tarihi 13 Ekim 2016 olarak belirtilmiştir. Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyenler için ayrıca bankanın personel alımı yapabileceği farklı alanlarda 32 açık pozisyonu bulunmaktadır.

TEB Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-yenibosna-subesi-kobi-musteri-iliskileri-1631146

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın