Ana SayfaKrediler2018 En Düşük Faizle Kredi Veren 10 Banka!

2018 En Düşük Faizle Kredi Veren 10 Banka!
2

Bankadan, borç kapatmak, evlilik, eğitim, bayram, tatil masrafları, kobi ve daha birçok nedenle ihtiyaç kredisi almak mümkünken, taşıt kredisi ve konut kredisi de bankaların, biz müşterilerine sunduğu diğer krediler arasındadır.

-

Bankadan, borç kapatmak, evlilik, eğitim, bayram, tatil masrafları, kobi ve daha birçok nedenle ihtiyaç kredisi almak mümkünken, taşıt kredisi ve konut kredisi de bankaların, biz müşterilerine sunduğu diğer krediler arasındadır. Peki, bu derece varyasyon bulunan bir konuda, en düşük faizle kredi veren bankalar hangileridir?

En Düşük Faizle Konut Kredisi Veren 10 Banka

Yeni bir ev almak isteyen bireyler, bankalardan konut kredisi alabilmektedir. İşte en düşük faizle konut kredisi veren 10 banka! 10 yıl vade ile 100,000 TL’lik birim fiyatı ile hesaplama yapıldığı takdirde;

 1. Ziraat Bankası: Yeni bir ev almak isteyen ya da ev nedeni ile girmiş olduğu borçlardan kurtulmak isteyen bireyler için Ziraat Bankası, sadece %0,95 faiz oranı ile konut kredisi sunmaktadır.
 2. TEB: Türkiye’nin güvenilir bankalarından bir tanesi olan TEB, yalnızca %1,49 faiz oranı ile aylık 1059 TL ile konut kredisi sunmaktadır.
 3. QNB Finansbank: Finansbank Mortgage ile %1,29 faiz oranı ile kredi sunmaktadır.
 4. ICBC: ICBC, Yeni Evim Kredisi başlığı altında, konut kredilerinde Finansbank ile eşit bir değerde, %0,99 faiz oranı ile kredi vermektedir.
 5. Garanti: Garanti Bankası, Kiracıya Mortgage projesi ile %1.39 faiz oranı ile müşterilerini beklemektedir.
 6. Yapı Kredi: Yapı Kredi Bankası, Konut Kredisi Kampanyası ile %1,20’lik faiz oranı ile müşterilere konut kredisi sunmaktadır.
 7. Vakıfbank: %0,96 faiz oranı ile, Vakıfbank’da konut kredisi kampanyası yapan bankalardan bir tanesi.
 8. Şekerbank: Diğer bankalardan ayrılan ve 10 yıla varan vade fırsatı ile Şekerbank konut kredisi, %1.66 faiz oranına sahiptir.
 9. Halkbank: Halkbank’ın %0,95 faiz oranı ile sunmuş olduğu Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi, aktif olarak devam eden kampanyalar arasındadır.
 10. Denizbank: Listemizin sonunda bulunan Denizbank, 25 yıla kadar uzanan ödeme planı ve %1.47 oran ile konut kredisi vermektedir.

En Düşük Faiz İle İhtiyaç Kredisi Veren 10 Banka

Girmiş olduğunuz kredi kartı borcu, eğitim, bayram tatil ya da  çeşitli borç yükümlülüklerinden kurtulabilmek için bankalardan ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz mümkündür. İşte en düşük faizle ihtiyaç kredisi veren 10 banka! 36 ay vade ile 15,000 TL için hesaplama yapılmıştır.

 1. Burgan Bank: Gelişimine büyük bir ivme ile devam eden bankalardan bir tanesi olan Burgan Bank ihtiyaç kredisi, % 1,38 faiz oranına sahip.
 2. İş Bankası: İş Bankası’nın müşterilerine Anında kredi kampanyası başlığı ile sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranı ise, %1,47.
 3. CepteTeb: CepteTeb ihtiyaç kredisi oranı %1,80 faiz oranına sahip.
 4. Odeabank: Odebank’ın sunmuş olduğu Nakit Hazır Yaz Kampanyası’nın faiz oranı ise%1,59
 5. Yapı Kredi: Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından olan Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranı: %1,51
 6. Enpara: Şubesiz bankacılık için gün geçtikçe daha da büyüyen Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranı: %1,59
 7. INGBank: INGBank’ın güncel olarak sunduğu e-kredi İhtiyaç kredisinin faiz oranı ise %1,39 olarak belirlenmiştir.
 8. Vakıfbank: Vakıfbank da kişiye özel taksitli ödeme imkanı sunmaktadır. Faiz oranı %1,75
 9. Garanti: Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Garanti Bankası, Garanti Kış Kredisi kapsamınca, %1.39 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi sunmaktadır.
 10. Akbank: Listemizin sonunda bulunan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,58.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol