Ana SayfaKredilerAbank Güncel Taşıt Kredi Faiz Oranları

Abank Güncel Taşıt Kredi Faiz Oranları
A

-

Araba almak istiyorsunuz ve aynı zamanda bankaların kredilerinden faydalanmak istiyorsanız, taşıt kredi faiz oranları hakkında bilgili olmanız gerekmektedir.

Aracınızın seçimini gerçekleştirdikten sonra her bankanın kredi faiz oranları incelenmeli ve en uygun olana yönenilmelidir. Faiz oranları hakkında bilgisi olmayanlar için Abank Taşıt Kredi Faiz Oranları, sizler için derlendi.

Derlenen bilgilerle masraflara dait detaylı bilgiyi de edinebilirsiniz. Sıfır km veya ikinci el farketmeksizin kullanabileceğiniz taşıt kredileri, minimum 3 ay vade seçeneği ile başlamaktadır. Taşıt kredisi için maksimum vade seçeneği 48 ayla sınırlıdır.

Taşıt kredisi faiz oranları, %1,39’dan başlayan faiz oranları içermektedir. Vade sürelerine göre değişen oranlar banka tarafından uygulanmaktadır. Faiz oranları kademeli halde yükselerek önce %1,42 daha sonra %1,44 olmaktadır. Vade seçenekleri için kredi faiz oranları ele alınırsa 12 ay vade ile %1,42, 24 ay ile %1,39, 36 ay ile %1,39 ve son olaraksa 48 ay için %1,44’tür.

Taşıt kredisi için örnek bir hesap planı oluşturulursa, alınan örnek kredi tutarı 20.000 TL üzerinden 24 ay vade süresi ile %1,39 faiz oranında aylık taksitler 1018 TL’dir. Alınacak ücretler 175 TL, yıllık maliyet oranı %20,90’dır. Ayrıca kredi tutarının %0,5’i kadar kredi tahsis ücreti olan 100 TL ve hayat sigortası masrafı olan 75 TL de sizlerden alınmaktadır.

Kredilerinizi sadece TL cinsinden kullanabilirsiniz. Kredi teminatı, satın alacağınız araç üzerinde gerçekleştirilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol