Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank Bireysel Bankacılık Yöneticisi Personel Alımları

Akbank Bireysel Bankacılık Yöneticisi Personel Alımları

Bir ticaret bankası olarak kurulan Akbank,özel sermayeli olarak kurulmuştur. Çiftçi kesimine destek vermek için kurulan banka zamanla müşteri ve ürün hacmini genişletmiştir.

Müşterilere ince detaylarla özenli bir çalışma sunan Akbank, çalışanlarına da kariyer hedeflerinde Akbank’ı seçmeleri halinde; ekibiyle bütünleşmiş, net hedefler sunan, kararlı ve planlı, açık bir iletişim kuran, son olarak adil, şeffaf ve ulaşılabilir kariyer fırsatları sunmaktadır.

Bankacılık sektörüne Akbank ile öğrenen ve öğrenen bir çalışma prensibiyle giriş yapabilir ve kariyerinizi iyi bir yönde şekillendirebilirsiniz. Banka iş ilanları bu yönde sizlere birçok iş imkanı sunmaktadır. Belirtilen hedefler doğrultusunda bankanın yayınladığı son iş ilanı kapsamında Akbank Bireysel Bankacılık Yöneticisi personel alımları gerçekleştirilecektir.

Yapılacak olan personel alımları için bankacılık ürünlerinin satış ve pazarlamasında yöneticiler için en az 4 yıllık bir deneyim, yönetici yardımcıları içinse en az 2 yıllık bir deneyim aranmaktadır. Adayların müşteri portföy yönetiminde tecrübeli olmaları istenmektedir.

Bankanın iş ilanında aradığı diğer nitelikler arasında, tercihen BES, SEGEM ve SPK lisanslarına sahip olmaları gerekmektedir. Adayların üniversitelerin ilgili bölümlerin mezun olmaları da diğer niteliklerdendir. Erkek adaylar için askerliklerini bitirmiş olmaları veya en az 2 yıl teil ettirmiş olmaları beklenmektedir.

Şube kadrolarında yer alacak adaylar için Tüm Türkiye genelinde personel alımları gerçekleştirilecektir. İş ilanı tanımınca Bireysel bankacılık müşterilerine etkin bir hizmetin sağlanması gerekmektedir. Sadece yöneticiler için değil yönetici yardımcıları için de personel alımı gerçekleştirilecektir.

Tüm Türkiye genelinde yapılacak olan personel alımları kapsamında iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için başvuru kapanış tarihi 26 Ağustos 2016’dır.

Akbank Bireysel Bankacılık Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanı başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-bireysel-bankacilik-yoneticisi-yonetici-yardimcisi-1423870

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,815BeğenenlerBeğen
11,493TakipçilerTakip Et
20TakipçilerTakip Et
2,491TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler